Sportuojate? Jums reikės plaktuvo!

Maisto plaktuvai arba kitaip kokteilių plaktuvai – neatskiriami pagalbininkai virtuvėje. Juos naudoja mamos, norėdamos greitai paruošti pusryčius, taip pat žmonės, besirūpinantys savo sveikata ir, žinoma, sportininkai, kuriems reikia greitai gauti reikalingų maistinių medžiagų ir vitaminų. Tikriausiai esate girdėję, kad visko, ko reikia organizmui, vien tik iš maisto produktų dažniausiai neįmanoma gauti, todėl maisto papildai – padėjėjai numeris 1. Norint kuo greičiau gauti reikalingų maistinių medžiagų galima tiek maistą, tiek maisto papildus maišyti kartu ir gauti ne tik skanų, bet ir sveiką kokteilį.

Kokius maisto papildus galima dėti į kokteilių plaktuvus?

Dažniausiai į kokteilių plaktuvus yra dedami tokie maisto papildai, kurie turi kažkokį skonį. Pavyzdžiui, tai gali būti įvairūs baltyminiai kokteiliai (baltyminiai milteliai), taip pat maisto papildai skirti maisto gamybai, tokie kaip specialūs milteliai kokteiliams plakti ar tarkim vaniliniai lašai be saldiklių. Visgi, į kokteilių plaktuvus galima dėti ir įvairesnius maisto papildus, pavyzdžiui, papildus ištvermei. Papildai ištvermei gali būti tiek miltelinės, tiek kietos konsistencijos, todėl geriausia rinktis papildus ištvermei, kurie yra milteliai. Taip yra ir su kitais maisto papildais, geriausia rinktis arba tokius, kurie yra skysti, arba tokius, kurie yra milteliai, kad lengviau išsimaišytų ir susigertų. Visgi, papildai ištvermei tinkami ne su visais maisto papildais ar net maisto produktais maišyti, todėl prieš darydamiesi kokteilius su šiais papildais, geriau pasikonsultuokite su specialistais.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis plaktuvą?

Renkantis plaktuvą svarbu atkreipti dėmesį į tai, koks jo galingumas ir tūris. Galingumas svarbu tam, kad žinotumėte, kokius maisto produktus ir papildus plaksite. Jeigu norite plakti tik vaisius, gali užtekti ir vienokio galingumo, tačiau jeigu į plaktuvą ketinate dėti ir daržoves, žoleles ar net riešutus, tai paprasto ne galingo jums gali ir neužtekti. Taip pat svarbus tūris. Jeigu gaminsite sveikuoliškus kokteilius tik sau – galite pasirinkti mažesnį plaktuvą, tačiau jeigu sportuojate ne vienas, o su savo antra puse, draugais ar net vaikais, tai geriau rinkitės didesnio tūrio kokteilių plaktuvą ir vaišinkite maistingais kokteiliais visus brangius žmones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *