Kaip apsaugoti namus prieš išvykstant į kelionę ?

Vasara – kelionių bumas, o drauge ir ilgapirščių darbymetis. Bet apsaugoti namus privalu nepriklausomai nuo to, kuriuo metų laiku vykstate atostogų. Pasirūpinkite efektyvia ir patikima namų apsauga. Ir ne tik nuo vagių, bet ir nuo kitų nelaimių, kurias gali inicijuoti netvarkinga elektros instaliacija ar pamirštas užsukti vandens čiaupas. Pateikiame naudingų patarimų, kaip išvykstant atostogų pasirūpinti savo būsto apsauga.

  • Palaikykite draugiškus santykius su kaimynais ir prieš išvykdami atostogų paprašykite akyliau stebėti Jūsų valdas.
  • Nepalikite atidarytų balkono, terasos, namų durų, langų. Net mikroventiliacija – nepriimtinas variantas, kai kalbama apie patikimą namų apsaugą. Būtent langai ir durys tampa slenksčiu į svetimus namus daugeliui ilgapirščių, todėl patikrinkite, ar visi langai tinkamai uždaryti, o durys užrakintos.
  • Užsukite vandens čiaupus. Atrodo, kas gi pamirštų bėgantį vandenį namuose… Bet pasitaiko, net  gana dažnai. Paprastai tai lemia skubėjimas, kuomet namuose tikras sujudimas, o jei dar vėluojama į skrydį, tuomet varvantis čiaupas tikrai gali likti nepastebėtas.
  • Išjunkite visus elektros prietaisus. Net jei televizoriaus ar kažkurių kitų prietaisų kištukų paprastai neištraukiate iš elektros lizdo (kas yra nerekomenduojama), išvykdami atostogauti pasirūpinkite, kad išjungta būtų viskas. Žinoma, išimtis, greičiausiai, bus šaldytuvas, kuriam elektra reikalinga, jei paliekate jame produktų.
  • Vertas pasirūpinti būsto ir turto draudimu. Tai suteiks garantiją, kad įvykus vagystei ar nelaimei dėl Jūsų ar trečiųjų asmenų kaltės finansiniu požiūriu rūpesčių neturėsite.
  • Susilaikykite nuo žinios apie atostogas skelbimo socialiniuose tinkluose. Kartais žmonės nė nesusimąsto, kad šitaip palengvina ilgapirščiams darbą, suteikdami tokios informacijos.

O jei vis dar esate kelionės planavimo etape ir ieškote patrauklaus skrydžių pasiūlymo, svetainėje skrydis.lt išsirinksite pigiausią ir geriausią variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *