Kaip įsirengti garažą ir paversti jį automobilio rojum?

Turite seną svajonę – įsirengti svajonių garažą? Jame galėsite tvarkyti automobilį, žoliapjovę ar siurblį-robotą? Savo įrengtoje erdvėje galėsite mėgautis mėgstamu hobiu ir atsipalaiduoti. Pabėgimas nuo kasdienių darbų – neįtikėtinas būdas pagerinti sveikatą. Kaip įsirengti svajonių garažą? Tai padaryti visai nesudėtinga ir mes pasiruošę Jums padėti.

Pradėkite nuo…

Pirmasis etapas – vietos paruošimas. Šiuo metu Jūs turite garažą, statotės ar tik pradėjote kurti planus? Jei garažą jau turite – viską iškraukite į lauką. Taip galėsite nuodugniai išvalyti ir peržiūrėti reikalingus ir nereikalingus daiktus. Statybų darbai kieme, jau beveik pastatytas garažas ar didelis noras ir nežinomybė nuo ko pradėti? Apie tai – šiek tiek vėliau. Jei garažą turite, jį išsivalėte, rūšiuokite daiktus. Atrinkite kas tikrai bus nebepanaudojama, o kas naudojama suskirstykite į skirtingas dėžes, taip daiktai nepasimes.

Baldai

Kiekviename garaže reikalingos lentynos. Lentynose reikalingos dėžės. Dėžėse reikalingi daiktai ar įranga. Nepamirškite, jog Jums reikės ir darbinio stalo, tad palikite vietos jam. Susimontavus lentynas – matuokite ilgį, aukštį, gylį, žinosite, kokio dydžio dėžes pirkti. Pirkdami stalą rinkitės tarp metalinių ir medinių stalų. Geriausia būtų konsultuotis su pardavėju, paaiškinti kokia bus stalo paskirtis. Nepamirškite, jog stalas turi būti tvirtas. Ant jo pasidėsite įvairius įrenginius detales. Didelio ploto garaže rekomenduojame įsigyti daiktų laikiklius – kablius. Juose gali būti Jūsų šeimos dviračiai ar laikiną bagažinę.

Vietos paskyrimas

Įvairius smulkius daiktus galite sudėti į dėžes, įrankiams pasidaryti sienelę su kabliukais. Svajonių garaže visuomet turi likti vietos automobilio dalims. Pavyzdžiui, tai galėtų būti kito sezono padangos. Nepamirškite palikti vietos nereikalingiems daiktams iš namų – kalėdiniai ir velykiniai papuošimai, konservai, uogienės. Pasilikite vietos atlikti mankštai. Tai daryti būtina, jei mėgstamam hobiui skirsite daug laiko ir nugara bus ištisai perkrypusi. Mankštai atlikti galite pasilikti vos porą kvadratų arba prisitvirtinti skersinį. Nepamirškite užsistatyti priminimo ir kas valandą pramankštinti kūną.

Įranga

Kokie Jūsų poreikiai? Remontuosite automobilį, keisite dviračiams grandines ar keisite automobiliams padangas? Norite atlikti visus ir dar įvairesnius darbus? Tuomet, štai sąrašas, pačių reikalingiausių daiktų: oro kompresorius, standartinė suvirinimo įranga, domkratas, įvairūs elektriniai įrankiai. Nepamirškite vaistinėlės. Itin svarbu pasirūpinti atsarginėmis detalėmis, kurios tiktų dažnai Jūsų naudojamiems daiktams. Tai galėtų būti papildoma guma ant žoliapjovės rankenos ar mašinų dalys.

Svajonės išpildymas – baigtas!

Kuomet įvykdysite savo senąją svajonę ir svajonių garažas įrengtas – reikės naujos svajonės. Ką manote apie įrangą, kuri galėtų Jums padėti atlikti dar įvairesnius darbus. Lazerinį matuoklį? Jūsų atliekami pjūviai bus kaip niekad tikslūs. Galbūt Jus žavi staliaus specialybė? Padarykite stalą su kėdėmis. Tai bent nauja patirtis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *