Kalėdinės dekoracijos namams, kurios tausoja aplinką

Vienkartinės Kalėdinės dekoracijos sukuria labai daug šiukšlių. Kartoniniai papuošimai ant langų ir kiti vienkartiniai papuošimai po švenčių yra tiesiog išmetami. Bet galbūt yra alternatyva ir tuos pačius papuošimus galima panaudoti ir kitoms šventėms, arba gal yra galimybė naudoti ilgalaikius papuošimus?

Vienkartinių dekoracijų panaudojimas

Vienkartinius ir plastmasinius papuošimus išlaikyti yra sudėtinga. Priklausomai nuo laikymo vietos, jas per metus gali paveikti šiluma ir drėgmė, ko pasekoje vienkartiniai papuošimai taptų daugiau nepanaudojami. Bet šie papuošimai turėtų išsilaikyti iki Velykų, tad, jeigu yra galimybė pirkti papuošimus, kuriuose nepavaizduoti Kalėdų seneliai ar elniai, stenkitės pirkti tokius, kad juos būtų galima panaudoti ir per Velykas.

Daugkartinės dekoracijos

Kita galimybė – daugkartinės Kalėdinės dekoracijos namams, kuriomis savo namus galėsite papuošti per kiekvienas Kalėdas, kadangi jos yra patvarios, iš tvirto plastiko, o jeigu jos su lemputėmis, galima pakeisti baterijas ir taip jas naudoti tol, kol perdegs lemputės. Bet jeigu lemputės yra LED-inės jas galima naudoti metų metus, kadangi šios lemputės yra itin patvarios ir atsparios prieš drėgmė, šaltį ir karštį. Dekoracijos namams gali būti įvairių formų ir modelių. Bene populiariausia Kalėdinė dekoracija – girlianda varveklis, kurią galima panaudoti labai įvairiai. Galima pirkti sieninę LED užuolaidą ir visą sieną padengti žavingomis šviesomis. Taip pat puikiai atrodo ir šviečiančios girliandos, kurias galima panaudoti ne tik eglutės puošimui, bet ir spintelėms, palangėms ar ant langų pakabinti. Kitas puikiai žinoma dekoracija namams – LED žvakės. Jas galima laikyti labai įvairiose vietose. Ir prie kavos stalo, ir ant palangių, ir net lauko terasose, mat šios LED žvakės yra itin patvarios ir ilgaamžės. O jei baigiasi baterija – ją galima išmesti perdirbimui ir pakeisti nauja, kad žvakė šviestų toliau. Tokios žvakės priežiūra paprasta – reikia tik kartais nušluostyti dulkes ir stengtis, kad žvakė vengtų tiesioginių saulės spindulių. Ir, kas yra šaunu, tokios žvakės atrodo gan standartiškai ir jas galima naudoti visos žiemos metu, kad namus lydėtų Kalėdinis jaukumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *