Kiek kainuoja karkasinis namas ?

Šiuolaikiniame pasaulyje statybų pramonė yra plačiai išvystyta. Vieni sako, kad gyvenimas bute turi daugiau naudos, kiti mano, kad nuosavas namas – daugelio svajonė, tad kodėl gi to neįgyvendinus? Ypač tuo metu, kai numatyti ir itin mėgiami yra karkasiniai namai. Karkasinio namo statyba turi daug privalumų, nuo kurių priklauso kokybė, kodėl žmonės pasirenka šį variantą. Štai keletas privalumų:

  • Karkasinio namo statyba yra vienas pigiausių variantų. Jo kaina yra pusė paprasto namo statybos kainos.
  • Karkasinių namų statyba profesionalams – vienas džiaugsmas. Darbai bus atlikti greitai, o kokybė bus itin aukšta.
  • Naudojamos visos statybinės medžiagos, todėl sutaupoma daug pinigų ir po statybų aplinka lieka švari aplinka.
  • Atkreipkite dėmesį, kad karkasinį namą lengva išardyti ir vėl surinkti. Ir visi kiti privalumai, kuriuos gali parodyti profesionalai.

Svarbiausia, kad daugelis įmonių stato karkasinius namus, o tai rodo jų populiarumą

Todėl ieškodami įmonės galite nesunkiai palyginti keletą skirtingų variantų, kad išsirinktumėte labiausiai tinkantį variantą. Karkasinis namas turi platų panaudojimo spektrą, o jo vidaus apdaila gali būti koreguojama įvairiais būdais. Galima dėti net plastikinius langus. Žinoma, labiau tinka mediniai langai, tačiau visada galite pasirinkti jums tinkantį variantą. Karkasinio namo kaina priklauso nuo medžiagų, dydžio. Karkasinių namų statyba įgyvendinama naudojant tik aukščiausios kokybės priemones, tačiau jie nėra tokie ilgaamžiai, kaip kad mūriniai namai. Visgi reikėtų pagalvoti apie tai, kad namus mes statome sau, o ne ateities kartoms. Taigi lyginant galima pabrėžti, kad šie mediniai namai sėkmingai jums tarnaus ne vieną dešimtmetį. O kadangi jo restauracija yra gana paprasta ir nesunkiai įgyvendinama – esant poreikiui gyvavimo laiko trukmę galima nesunkiai padidinti.

Kaip išsirinkti įmonę?

Karkasinio namo konstrukciją gali ištobulinti vienas žmogus, daug informacijos perskaitęs internete, o tuo pačiu gali naudotis profesionalų paslaugomis, jų darbas – suteikti Jums kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą. Visada geriau investuoti daugiau, tačiau tokiu atveju turite sulaukti rezultatų, kurių tikitės. Kadangi Lietuvoje galima rinktis iš daugybės įmonių, rekomenduojame renkantis atkreipti dėmesį į gerumo kriterijus.

Žinoma, kiekviena įmonė teikia paslaugas skirtingomis kainomis, todėl visada pravartu iš pradžių įvertinti kainoraščio galimybes, o po to išsirinkti Jums geriausią kainą siūlančią įmonę. Tuo pačiu reikia skaityti komentarus, kurie padeda susidaryti nuomonę apie konkrečią įmonę. Internete dažniausiai yra daug komentarų. Ne visiems verta patikėti, bet bent jau preliminari nuomonė susidarys. Tuo pačiu pasižiūrėkite, kokias tiksliai paslaugas įmonė planuoja suteikti. Tiesiog detaliai perskaitykite visas sąlygas ir jas palyginę pasirinkite labiausiai poreikius tenkinantį variantą. Aišku, karkasinio namo statyba gali varijuoti priklausomai nuo to, kokiomis medžiagomis įmonė naudojasi. Pasirinkite tą variantą, kuris jums tinka labiausiai ir svarbiausia – detaliai išsiaiškinkite visas smulkmenas.

Jei langus rinksitės įvertinę daugybę faktorių, natūralu, kad daugiau dėmesio skirsite namui. Svarbiausia nesijaudinti, nes lyginimas ir rinkimasis gali užtikrinti, kad pasieksite norimų rezultatų. Karkasinių namų statybą turėtų atlikti profesionalai, išmanantys konkrečias šio darbo sąlygas. Straipsnyje pateikta informacija yra rekomendacinio pobūdžio (parengta tinklaraštininkų), kiekvienu individualiu atveju būtina kreiptis į specialistus. Iš mūsų praktikos pats geriausias kainos ir kokybės rezultatas pasiekiamas tada, kai nuo pat skydinio-karkasinio namo architektūrinės dalies projektavimo stadijos bendradarbiavimas vyksta tarp kliento, architekto bei rangovo. Ne paslaptis, kad dažnas architektas siekia maksimalaus estetinio rezultato ir nevisalaik įvertina inžinerinius konstrukcijų sprendimus, kurie gali smarkiai pakelti namo savikainą. Aukštą kompetenciją turintis rangovas visalaik atsakys kokie sprendimai yra geriausi skydinio-karkasinio gamyboje ir statyboje bei medžiagiškume, taip optimizuojant gamybos statybos bei medžiagų kaštus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *