Kodėl verta drausti būstą?

Būsto draudimas tai šiuolaikiškas ir vis labiau populiarėjantis būdas apsaugoti namus ir jame esantį turtą. Vis daugiau žmonių pinigus laiko ne spintose ar kojinėse kaip anksčiau, bet bankuose, tai kodėl ir būstas negali būti saugomas moderniai. Apie būsto draudimo privalumus skaitykite žemiau.

Pirmiausia reikia žinoti, kad yra du skirtingi būsto draudimai. Vienas atsakingas už pastato gerovę, kitas padengia pastate esančio turto žalą. Pastatų draudimu galite apsaugoti namų sienas, lubas, grindis bei santechniką. Draudikai padengia gaisro, vandens užliejimo ar kitos panašios nelaimės remonto išlaidas. Gyvenantiems nuosavame name pravartu naudotis šiuo draudimu, nes tokiu būdu galima apsaugoti ir pagalbinius pastatus, tokius kaip garažas, pirtis ar daržinė bei kieme esančius stacionarius statinius: šiltnamį, lauko pavėsinę ir kt. Gyvenantiems nuomojamame bute šis draudimas gali padengti patalpų investicijas, tai yra, atliekamus remonto darbus ar keičiamą techninę įrangą. 

Namų turto draudimas atsakingas už bute esantį turtą. Šis draudimas padengia baldų, buitinės technikos ir elektronikos žalą. Įvykus vagystei, gaisrui ar kitai nelaimei draudimo įmonės padengia analogiško daikto įsigijimo išlaidas, nesvarbu ar daiktas prieš tai buvo nudėvėtas ar ne. Draudimas puikus sprendimas šiais moderniais laikais kai kiekvienas turime brangius mobiliuosius telefonus, nes draudikai kompensuoja sugadinto ar pavogto įrenginio remontą ar įsigijimą.

Taigi, investuojate į butą ir jame esantį turtą, tai kodėl nesirūpinti ir to turto saugumu. Juk tai daryti dabar taip paprasta, o svarbiausia tai investicija į ateitį ir saugumą. Plačiau apie būsto draudimą galite paskaityti apsilankę https://www.ld.lt/busto-draudimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *