5 patarimai, kurie gali suteikti Jūsų namams daugiau šviežumo

Net ir pabodęs namų interjeras gana lengvai gali būti prikeliamas naujam gyvenimui. Tik tokiu atveju reikalingas tam tikrų smulkmenų įtraukimas į interjerą, taip pat, būto atgaivinimas, kuris sėkmingai padaromas su tam tikromis smulkmenomis.
Aptarsime 5 patarimus, kurie gali padėti namus padaryti kur kas patrauklesniais ir suteikti jiems šviežumo net ir tokiu atveju, kai paskutinį kartą remontas darytas prieš gerus 10 metų.

1. Namų kvapas – jaukesniems namams

Kiekvieną kartą, kai naudojami vis kiti namų kvapai – galima džiaugtis ir vis kitokiu interjeru, kuris keičiamas per aromatą. Svarbiausia, kad įsigyti eteriniai aliejai internetu būtų geriausios kokybės, kadangi pigūs, sintetiniai kvapai tikrai nepapuoš namų, priešingai, dažniausiai rezultatas būna dar blogesnis, buvimas juose – dar nemalonesnis.

Eteriniai aliejai, tiesa, pasitarnauja tokiu atveju, kai ne tik nori suteikti namams daugiau aromato, tačiau ir garinimui, naudojami odos bei plaukų būklei gerinti, kitais atvejais, tad verta namuose turėti kuo daugiau skirtingų aromatų buteliukų, kurių panaudojimo galimybės yra labai įvairios.

2. Nuotraukos


Namai bus kur kas jaukesni, jeigu sienas papuošite nuotraukomis iš kurių šypsosi laimingi žmonės. Žinoma, nuotraukas reikia įrėminti geros kokybės rėmeliuose, kad rezultatas būtų skoningas, kad visos interjero detalės iki smulkmenų tarpusavyje derėtų, pavyktų išlaikyti vientinsumą.

3. Gėlės


O kaip gi be gėlių, kurios gali suteikti namams kur kas daugiau jaukumo, taip pat – kur kas daugiau gyvumo. Greta to galima pasidžiaugti, kad gėlės taip pat valo namų orą, galiausiai, žydinčios taip pat skleidžia nuostabų aromatą, kad kambariai atrodys kur kas jaukesni, būti juose bus kur kas maloniau ir tuo pačiu kur kas jaukiau.

4. Tekstilės elementai


Namams jaukumo suteikia ir įvairios tekstilės elementai, kurie džiugina ne tik funkcionalumu, tačiau taip pat ir estetika. Nuo užuolaidų iki mini pagalvių – kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai patinka.

5. Sienų spalvų keitimas


Jeigu nei viena iš anksčiau aptartų smulkmenų vis tiek pagyvinti namų interjero – tokiu atveju siūlome perdažyti sienas. Tai gana greitas darbas, tačiau pats kambarys gali atrodyti kardinaliai kitaip. O juk pasilepinti – visada reikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *