Briketai. Kodėl verta rinktis būtent juos?

Pjuvenų briketai yra vienas iš alternatyvių degalų, kuriuos namų savininkai vis dažniau renkasi šildydami namus. Norėdami sužinoti priežastis, kodėl verta rinktis briketus, verta ištirti jų ypatybes ir naudą, nes jų tikrai yra, dėl to žmonės briketus ir renkasi.

Pjuvenos naudojamos briketams gaminti ir joms nereikia šviežiai nupjautos medienos, be to, jas galima pagaminti iš baldų ar gamybos atliekų. Kaip ir gaminant granules, briketai turi būti stipriai džiovinami, kad būtų pjuvenos. Verta naudoti tik ypač sausas pjuvenas, nes tuomet jos  gali išlaikyti savo veiksmingą degumą, taip pat išlaikyti šilumą ir iš anksto nevirsti pelenais. Pjuvenos suspaudžiamos nenaudojant jokių specialių klijų, dėl to yra ekologiškos ir draugiškos gamtai.

Taip pat laikant briketus  svarbu, kad jie būtų ir išliktų sausi, todėl įrengta sandėliavimo zona turi būti vėdinama ir nepralaidi drėgmei. Idealiu atveju medžio drožlių briketai laikomi šiek tiek virš žemės (gali būti dedami ant padėklo), kad drėgmė nepatektų į žemę, o iš šios į briketus. Jei norite įsigyti kokybiškų briketų kreipkitės į Esaurida.lt briketai.

Briketai, kaip ir granulės, yra labai degi medžiaga, todėl jie kartais naudojami atliekoms tvarkyti. Tačiau, kai nuspręsite juos sudeginti, jų nauda bus akivaizdesnė. Briketams nereikia statyti didelės malkinės, nes nėra reikalingas džiūvimo procesas. Pjuvenų briketai jau parduodami labai sausi ir jiems nereikia tiek vietos, nes jie suspaudžiami ir neužima daug vietos. Jei Jūs namuose turite kieto kuro katilą, tuomet jums nereikia įsigyti jokios papildomos technikos, galite ten deginti ir briketus, jų tiesiog reikia dėti dvigubai mažiau, nes jie yra kaitresni.

Briketai yra daug karštesni už malkas, o tai reiškia, kad jei reikia kūrenti kietojo kuro katilą, jo negalima visiškai užpildyti briketais. Geriausia įdėti briketus į pusę katilo  ir patikrinti, ar temperatūra nekyla per staigiai, ir, jei įmanoma, sulėtinti šilumos išsiskyrimą. Jei pridedama per daug briketų, kietojo kuro katilas gali perkaisti ir ištirpti. Norintiems lengvai pašildyti, rekomenduojami pjuvenų briketai, nes parinkdami juos, jūs ne tik gausite karštesnį kurą, bet ir daugiau papildomos vietos malkinėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *