Pliušiniai žaislai: kokius sprendimus priimti, kad jais naudoti būti saugu?

Ne paslaptis, kad minkšti žaislai yra vienas populiariausių pasirinkimų. Ir tikrai netrūksta priežasčių, kodėl taip yra: pliušinius žaislus ne tik itin mėgsta patys vaikais, be to, jie puikiai tinka tiek kūdikiams, tiek šiek tiek vyresniems. Dar viena priežastis, kodėl jie yra tokie populiarūs yra ta, kad suaugusieji labai dažnai prisipažįsta, kad, kai reikia išrinkti dovaną vaikui, viena greičiausių į galvą šaunančių idėjų ir yra pliušinis žaislas. Tačiau dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad nepaisant didelio populiarumo, labai svarbu užtikrinti ir tai, kad šiais žaislais būtų ypač saugu naudotis. Tad turime keletą vertingų patarimų. 

Nors kalbant apie šiuos žaislus būtų galima išvardinti kone dešimtis priežasčių, kodėl verta juos turėti, nereikia pamiršti, kad būtent šie žaislai ypač kaupia dulkes. Jos, ilgainiui, jei žaislas bus nevalomas, tikrai nesukuria sveikatai draugiškos žaidimų aplinkos. Juo labiau nereikia pamiršti, kad vaikai žaisdami kone dešimtis kartų per dieną liečia šiuos žaislus, ne tik rankomis, bet ir veidu. Taigi juose slypinčios dulkės gali sukelti alergines reakcijas. Kad taip nenutiktų, kartas nuo karto šiuos žaislus reikėtų valyti sausuoju būdu. Tai padaryti ne taip jau ir sudėtinga, tiesiog pasitelkite į pagalbą mini dulkių siurblį arba pūkų surinkėją. Valykite žaislus vienu iš šių reikmenų bent kartą per savaitę. 

Tačiau ne tik sausasis valymas yra naudingas bei reikalingas. Nepamirškite, kad šie žaislai kaupia ne tik dulkes, bet ir kitus nešvarumus, tad bent kartą per 3 mėnesius juos reikėtų išskalbti, laikantis ant etiketės esančių rekomendacijų. 

Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad net pats mylimiausias pliušinis žaisliukas vis tiek kada nors nusidėvi ir ne tik nebeatrodo estetiškai, bet ir yra nebetinkamas naudoti Taigi, jau nuo pat mažų dienų vaikus reikėtų subtiliai pratinti prie minties, kad viskas, įskaitant ir patį mylimiausią žaisliuką, turi savo tarnavimo laiką. Na, o, kad atžala taip smarkiai neliūdėtų dėl nebetinkamo naudoti žaisliuko, nepamirškite jo palepinti nauju – dar gražesniu ir įdomesniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *