Lovos įtaka mūsų miegui: kada metas atsinaujinti?

Geras miegas garantuoja, kad diena taip pat bus labai gera. Kol vieni tai supranta ir investuoja į kokybišką lovą bei patalynę, tuo tarpu kiti vis dar renkasi pigiausius variantus ir galvoja, kad nėra jokio skirtumo ant ko miegama – kokybė nuo to nekis. Tačiau tikrai kinta ir daugelis pakeitęs patalynę džiaugiasi, kad miegas tapo kur kas saldesnis bei gilesnis.

Apie miegą galima kalbėti labai daug. Štai kai kuriems net paklodės su guma 180×200 atrodo reikšmingas veiksnys geram miegui, o tuo tarpu kiti tikina, kad jeigu kūnas pasiruošęs keliauti į sapnų karalystę – tai sėkmingai pavyks užmigti net ir ant šieno. Kur yra tiesa?

Dažniausiai apie prastą lovos kokybę garsiausiai informuoja prastas miegas. Kai atrodo, kad mūsų dienos rėžimas niekas nepasikeitė, dirbama tiek pat ir streso tikrai nėra daugiau nei įprastai – tokiu atveju reikia pagalvoti, ar kasdien naudojama lova tikrai vis dar tokia gera. Žinoma, lovos keitimas nėra pigus, tad natūralu, kad pirmiausia reikia pagalvoti apie patalynę. Galbūt reikalingas tik paklodės su guma 180×200 keitimas į naują, kad miego kokybė būtų kur kas geresnė.

Sakykite, kad tai yra neįmanoma ir paprasčiausia paklodė tikrai negali daryti tokio didelės įtakos mūsų kūnui – gali. O jeigu dar pakalbėkime apie tinkamiausias pagalves – net neverta diskutuoti, kad pirmiausia reikia koreguoti šio tipo komponentus, o tik tada keliauti link lovos.

Tačiau jeigu matyti, kad Jums reikalinga nauja lova – tokiu atveju skirkite šiek tiek laiko jos paieškoms, kadangi dažnas skubėdamas ir per daug vertindamas stilių pamiršta, kad miego kokybės dažniausiai nelemia tai, kaip lova atrodo. Žinoma, ilsėtis tokioje lovoje, kuri jums graži – ir kas maloniau, tačiau pirmiausia siūlome įvertinti visai kitus kriterijus. Tik tokiu atveju galėsite jaustis ramus bei užtikrintas, kad naktis bus tas metas, kai visiškai atsipalaiduosite ir po nakties vėl galėsite grįžti į įprastas gyvenimo vėžes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *