Pastatomi lauko šviestuvai – jaukumas kieme garantuotas

Nuosavo kiemo dekoravimas yra atsakingas ir kruopštus procesas jeigu norima išgauti vientisą vaizdą. Neretai žmonės šį darbą patiki savo srities profesionalams – dizaineriams, kurie išmano ką reikia tarpusavyje derinti, kokius šviestuvus statyti, kokių geriau atsisakyti, kokius augalus sodinti vienur, o kokius kitur. Visgi, jeigu turite bent šiek tiek noro, tai įsirengti kiemą galite ir patys.

Į ką atkreipti dėmesį įsirengiant namo kiemą?

Prieš įsirengiant namo kiemą reikia gerai apgalvoti kokį galutinį vaizdą norite jame matyti. Apsvarstykite, ar jums labiau patiktų, kad būtų daug žalumos, spalvų, žalių erdvių, o gal esate akmenų ar fontanų gerbėjai. Pasidarykite planą ką ir kur žadate statyti. Galite namo kiemą užsodinti žole ir įvairesnes dekoracijas patalpinti tik tam tikroje vienoje erdvėje, pavyzdžiui, prie terasos kampe. Bet kuriuo atveju, kad ir ką žadate daryti, nepamirškite svarbiausio akcento – šviestuvų.

Pastatomi lauko šviestuvai suteiks jaukumo

Pastatomi lauko šviestuvai kiekvienam kiemui suteiks ne tik, kad daugiau šviesos, bet ir jaukumo. Jaukumą galite kurti juos derinant vienus su kitais. Pastatomi lauko šviestuvai parduodami tikrai įvairūs, įvairių spalvų ir formų, todėl juos lengvai galite derinti prie jau pastatyto namo, terasos ar kiemo takelių.

Pastatomi lauko šviestuvai yra net kelių tipų:

  • Paviršiuje montuojami. Šie šviestuvai dažniausiai tvirtinami prie važiuojamosios kelio dalies ar takelių, kad jie būtų apšviesti tamsiu paros metu.
  • Klasikiniai. Klasikiniai pastatomi lauko šviestuvai įsismeigia į žemę ir dailiai paįvairina aplinką. Jie gali būti tvirtinami ten, kur jūs tik norite: prie terasos, prie įvažiavimo vartų, prie vartelių, sodo gėlynų ar fontano. Nestokokite idėjų ir išpildykite savo svajonę turėti nuostabų namo kiemą, kuriame būtų būti ne  tik pačiam, bet ir kitiems.

Kurį šviestuvų tipą pasirinksite priklauso tik jūsų ir jūsų generuojamų idėjų galvoje. Vidinis namo kiemas yra ta erdvė, kurioje praleidžiame daug laiko vasaromis, ten ir žaidžia mūsų šunys ar vaikai, ten švenčiamos įvairios šventės, pasitinkami draugi ir romantiškai leidžiami vakarai. Pasirūpinkite savo lauko apšvietimu ir būkite garantuotas, kad galėsite maloniai leisti laiką kieme net ir sutemus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *