Visuomet pasiteisinančios eglutės puošimo idėjos

Kalėdinės eglutės visuomet tampa ryškiausia namų interjero puošmena, kurios dekoracijoms skiriame ypatingą dėmesį. Jei nesate linkę pernelyg eksperimentuoti ir norite sukurti pakankamai klasikinę, tačiau žavią šventinio medžio išvaizdą, siūlome pasitelkti žemiau pateiktas dekoracijas – jos neleis Jums suklysti.

Eglutės žaisliukai

Tai – patys svarbiausi ir neabejotinai populiariausi papuošimai, be kurių neapsieina nei viena eglutė. Dažniausiai nusprendžiama derinti du skirtingus jų atspalvius – taip pavyksta išvengti chaotiškos išvaizdos. Auksiniai, sidabriniai, raudoni ir mėlyni žaisliukai yra patys populiariausi, tačiau taip pat verta pagalvoti ir apie rožinius ar baltus atspalvius. Tam, kad eglutė atrodytų įdomesnė, bet tuo pačiu išliktų skoninga, galite eksperimentuoti su žaisliukų formomis – tarp jų rasite pakankamai originalių, dėmesį pritraukiančių variantų.

Viršūnės

Eglutės daugelis neįsivaizduoja ir be viršūnės. Dažniausiai tam pasirenkama simbolinę reikšmę turinti žvaigždė, tačiau lygiai taip pat galite išbandyti ir kitus variantus. Šiuo atveju svarbios dvi taisyklės: viršūnės stilistika ir spalva turėtų derėti prie pagrindinių papuošimų, o jos dydis turėtų būti derinamas su eglutės dydžiu. Juk nesinorėtų, kad per sunki viršūnė nusvertų medelį ir taip suniokotų visą Jūsų kruopštų darbą – jei nesate dėl to tikri, šiuo atveju geriau rinktis mažesnį ir lengvesnį variantą.

Lemputės

Lempučių girliandos užtikrina, kad net ir tamsoje eglutė bus ryškiausia Jūsų namų puošmena, tad tokios detalės taip pat nereikėtų atsisakyti. Senais laikais šiam tikslui būdavo pasitelkiamos žvakės, tačiau tikriausiai net nereikia sakyti, kad dabartinės jų alternatyvos yra gerokai saugesnės. Lemputes patartina kabinti nuo viršaus į apačią, nepraleidžiant nei vieno šakų sluoksnio. Be to, siūloma joms palikti daugiau vietos arčiau kamieno – tuomet jų spindesys bus dar jaukesnis ir malonesnis. Dar daugiau panašių gudrybių rasite čia: https://kaledos.lt/katalogas/16/girliandos/cat113.

Papildomi papuošimai

Tam, kad Jūsų eglutė taptų dar žavesnė, galite pasirūpinti ir papildomomis puošmenomis. Pavyzdžiui, blizgančios popierinės girliandos pridės šventiniam medžiui daugiau tekstūros – jas reikėtų kabinti iš karto po to, kai pasirūpinsite lemputėmis. Taip pat galite pakabinti ir saldainių (jei esate tikri, kad vaikams pavyks jiems atsispirti) bei šeimos fotografijų – tuomet eglutė taps kur kas asmeniškesnė ir sentimentalesnė. Dar daugiau dėmesio vertų idėjų rasite Kaledos.lt puslapyje: https://kaledos.lt/katalogas/16/papuosimai/cat149.

Naudodami šias eglutės puošmenas, visuomet pataikysite tiesiai į dešimtuką. Visgi, nepamirškite, kad galutinis rezultatas priklauso ne tik nuo dekoracijų tipo, bet ir nuo Jūsų pasirinktų atspalvių – pasirūpinkite, kad šventinis medis būtų pakankamai skoningas. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *