Būsto draudimas kompensuojantis telefono gedimus

Šiais laikais visi puikiai žino, kad rūpinimasis namais, visais juose esančiais daiktais yra būtinas. Nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo gaisro pavojaus, nei nuo vagių, tad draudimo paslaugos yra tai, kuo verta pasinaudoti.

Juolab, šiais laikais galimas labai įvairus draudimas. Puikus pasirinkimas, kai vienas draudimas suteikia galimybę apdrausti namus, visus juose esančius daiktus, žmones. Tokiu atveju atsitikus nelaimei pagalbą išties tie specialistai, kurių reikia. Pavyzdžiui, kai buvo sutrikdyta sveikata – medikai, o kai sugadintas telefonas – tokiu atveju problemas padės spręsti telefonų taisykla. Dėl Apple iPhone telefono remonto rekomenduojame pirmiausiai kreiptis į Mano-phone.lt.

Gaisras sugadino telefoną – kur kreiptis?

Telefonų taisymo kaina tikrai nėra didelė, juolab, galima pasidžiaugti, kad ir ją visiškai kompensuos draudimas. Telefonu remonto kaina kinta priklausomai nuo problemos masto. Kadangi gedimai gali būti labai dideli, natūralu, kad tokiu atveju kyla ir paslaugų kainos. Tuomet dažniausiai ir labai gelbsti kompensacijos, kurios gali padengti dalinai kaina arba galia visiškai sumokėti už telefono tvarkymą. Čia jau viskas priklauso nuo Jūsų pasirašytos sutarties. Štai todėl siūlome kuo detaliau skaityti sutarties sąlygas, kad paskui nekiltų neaiškumų, kurie gali sukelti pykčius.

Mobiliųjų telefonų taisykla teikia paslaugas nepriklausomai nuo gedimo. Ir tokiu atveju, kai kažkas jį atliejo, kai atsirado įbrėžimai, telefonas sudužo, įdužo ar tiesiog nežinote, kodėl neveikia. Svarbiausia radus gedimus kuo greičiau kreiptis į draudimą, kad jis patvirtintų, jog jums priklauso kompensacija.

Kuriuo draudimu pasinaudoti?

Sunku atsakyti, kokio draudimo paslaugomis geriausia yra naudotis, kadangi šiuo metu pasiūla tikrai labai plati. Tik pasikartosime, kad šiuo atveju labai svarbu kuo detaliau perskaityti sutarties sąlygas, kadangi būtent šioje vietoje dažniausiai ir kyla neaiškumų,kurie vėliau kelia problemas. Taip pat skaitykite kitų žmonių paliktus komentarus, kurie gali padėti susidaryti nuomonę dėl draudimo atginto nuostolio ir įvertinti, ar viskas buvo taip, kaip žadama. Galiausiai, reikšmingą vaidmenį lemia ir kaina, kuri kinta priklausomai nuo teikiamų draudimo sąlygų.Baigėsi išmaniojo telefono garantija?
https://mano-phone.lt/ – jums pagelbės! Pogarantinis Samsung, Apple iPhone, Huawei, Xiaomi, Nokia, Asus ir kitų telefonų remontas visoje Lietuvoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *