Kaip tinkamai pasiruošti rudeninėms šventėms?
Su vasaros pasibaigimu lauko renginių maratonas dar nesibaigia, jis tęsiasi maždaug iki pat spalio mėnesio vidurio. Dažniausiai tai būna taip vadinamos derliaus šventės, kurių metu pasidžiaugiama metų derliaus pasiekimais. Tačiau kartais būna per vėsu tokioms šventėms, todėl per jas reikia kaip nors pasišildyti. O įvairių rūšių šildytuvus galima išsinuomoti internetinėje įmonėje: https://nuoma.renginiopartneris.lt/120-sildytuvu-nuoma.
Kuo dujinis šildytuvas yra pranašesnis už infraraudonųjų spindulių šildytuvą?
Jei renginys vyksta tokioje vietoje, kur arti nėra elektros šaltinio, tada pati geriausia išeitis – dujinis šildytuvas, nes tam, kad jis veiktų, nėra reikalinga elektros energija. Jį galima naudoti tiek lauke, tiek didelėse uždarose patalpose ar palapinėse.
Šie šildytuvai yra dviejų rūšių – pastatomi arba su rateliais. Pastarieji yra kur kas mobilesni už pastatomus. Be to, dujiniai šildytuvai yra skirtingų dydžių, tad pagal reikiamos apšildyti vietos dydį galima pasirinkti atitinkamo dydžio šildymo prietaisą. Didesniam plotui – didesnį, mažesniam – mažesnį.
Vienas iš pliusų – dujinis šildytuvas iki pat galo sudegina visas balione buvusias dujas, tad gamta nėra teršiama. Kita vertus, toks šildytuvas labiau tinka atviroje erdvėje, nes būdamas uždaroje patalpoje išdegina joje esančio deguonies atsargas. Todėl jei jis naudojamas viduje, tada reikia pasirūpinti nepriekaištinga ventiliacija.
Kuo yra naudingi infraraudonųjų spindulių šildytuvai?
Infraraudonieji šildytuvai nors ir naudoja elektros energiją, jie yra labai kompaktiški ir lengvi, todėl juos be jokių problemų galima pernešti iš vienos patalpos į kitą. Vienas privalumų yra tas, kad toks šildytuvas šildo ne orą, o aplink jį esančius žmones. Juos galima naudoti ir lauke, jei yra prieiga prie elektros šaltiniu.
Ar infraraudonieji šildytuvai daug naudoja elektros energijos?
Šios rūšies šildytuvai energijos taupymo atžvilgiu yra ekonomiškai patrauklūs, nes jiems nėra reikalingas įkaitimui skirtas laiko tarpas, jie pradeda šildyti žmones iš karto, vos tik įjungus į elektros tinklą.
Negana to, juose yra įdiegtas specialus temperatūros lygį reguliuojantis jutiklis. Kai pasiekiama reikiama temperatūra, šildytuvas išsijungia, o įsijungia tada, kai temperatūra vėl nukrenta žemiau nustatytos ribos. Be to, visi infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra saugūs, nes turi specialias apsaugos sistemas.