Namo vidaus apšvietimas: apie ką reikia pagalvoti?

Geras apšvietimas namuose suteikia galimybę ne tik puikiai matyti aplinką tamsiuoju paros metu, tačiau ir sukurti jaukumą. Kadangi rinkoje parduodami šviestuvai yra labai įvairūs, natūralu, kad daugelis žmonių geriausio paieškoms skiria nemažai laiko. Juolab, reikia įvertinti smulkmenas, apgalvoti tvirtinimo niuansus, pabandyti žvelgti į ateitį. Visa tai užtikrins, kad pasirinktas šviestuvas namuose atitiktų Jūsų poreikius.

Viena lemputė – atgyvena

Šiais laikais žmonės vienoje patalpoje integruoja bent jau kelias apšvietimo sistemas. Paprasčiausiai vienos lemputės lubose – nebeužtenka. Visi nori gyventi šviesiau, jaukiau, tad siūlome priklausomai pagal patalpos tipo – įmontuoti bent jau kelias apšvietimo sistemas. Jeigu virtuvėje dažniausiai užtenka palubėje, tai miegamajame greta lubų taip pat turi būti komponuojama ir stalinė šviesa, vonios kambaryje – sieninė, lubinė, gal net ir grindinė. Kadangi šviestuvų pasiūla labai plati – išnaudokite galimybes.

Vienai patalpai – vienas sprendimas

Visuose namuose integruoti vienodo stiliaus šviestuvus – nėra geras pasirinkimas. Nebent ir visas interjeras bus vienodas. Kiekvienai patalpai reikia parinkti jai labiausiai tinkamą apšvietimo tipą ir tuo pačiu derinti jį prie stiliaus. Nuo klasikinio iki modernaus, nuo paprasto iki įmantraus, nebijokite vienuose namuose, skirtingose patalpose montuoti bent jau kelis skirtingus šviestuvus.

LED apšvietimas

Vis daugiau žmonių domisi LED, kadangi tokie šviestuvai – ne tik stilingi, tačiau ir padeda taupyti elektros energiją. Išties – rekomenduojame juos, tačiau nepamirškite, kad jie tinka ne visose patalpose. Dažniausiai komponuojami modernaus stiliaus namuose, skoningai atrodo vonios patalpoje, virtuvėje, galima gražiai priderinti ir miegamojo aplinkoje.
Visa tai yra smulkmenos, tačiau juk būtent detalės dažniausiai ir lemia visumą. Neskubėkite rinktis, juk šviestuvai dažniausiai perkami dešimtims metų. Tegul jie būna tokie, kad ne tik atitinka, tačiau net ir pranoksta Jūsų poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *