Šilumos ir vėdinimo sistemos

Šilumos siurbliai oras-vanduo yra geriausias pasirinkimas taupantiems

Apie atsinaujinančią energiją, tokią, kuri taupo gamtą ir suteikia galimybę žmogui gyventi kuo patogiau, kalbama vis daugiau. Paprasčiausiai žmonės renkasi galimybę gyventi saugiau, laimingiau, svarbiausia, komfortabiliau, kadangi tradiciniai energijos išgavimo būdai – atgyvena.

Šįkart kalbame apie namų šildymo alternatyvas. Štai vienas geriausių pasirinkimų, kurį galite įsigyti čia yra šilumos siurbliai oras-vanduo: www.silumossiurbliai24.lt/produkto-kategorija/silumos-siurbliai-oras-vanduo/. Tai patikimas pasirinkimas tiems, kurie nori gyventi be rūpesčių. Lyginant su kitomis šildymo alternatyvomis bei kitų tipų šilumos siurbliais – galime išskirti tam tikrus privalumus, kurie paskatins Jus plačiau pasidomėti šia įranga. Taip pat nurodysime faktus, kurie paskatins plačiau pasidomėti šia įranga.

·         Pats pirmasis įrangos prototipas buvo sukurtas 1940-ais metais. Žinoma, šiuo metu naudojami kur kas inovatyvesni, saugesni ir paprastesni, tačiau apskritai jau ne vieną dešimtį metų idėja buvo gvildenama inžinierių.

·         Daugelis nežino, kad egzistuoja skirtingi įrangos tipai. Kai kurie gauna energiją iš oro, kiti – vandens, dar rečiau pasirenkami tokie, kurie gauna energiją iš žemės. Natūralu, kad norėdami rasti Jums labiausiai tinkamus – turėsite skirti laiko paieškoms. Taip pat pasitarkite su pardavėjais, kurie gali patarti dėl Jums tinkamiausios įrangos, padės pasirinkti.

·         Nusprendus namuose integruoti šilumos siurblius taip pat turite nepamiršti gera namo izoliacija. Jeigu jos nebus – bet kokia įranga nebus veiksminga, kadangi turės dirbti našiau, o tai reikalaus daugiau sąnaudų. Taigi, tikrinkite langus, duris, sienas…

·         Taip pat nesuvokiama, kaip energija paverčiama šiluma. Reikia suprasti, kad ne pats šilumos siurblys ją gamina, tačiau elektra, kurios sąnaudos – labai mažos. Siurblys tik paskirsto šilumą po visą patalpą i tuo pačiu palaiko balansą.

·         Naudojantis šilumos siurbliais – per sezoną galite sutaupyti iki 70 procentų išlaidų, kurios anksčiau buvo skirtos šildymui. Matyti, kad įrangos kaštai gana greitai atsipirks.

·         Įranga gali suteikti patogesnį gyvenimą ne tik vėsiuoju metų laiku, tačiau ir vasaromis. Paprasčiausiai įsigijus reikalingą priedą – ji gali tapti kondicionavimo sistema. Taigi, veikia visus metus. Galiausiai, oras-vanduo siurbliai taip pat galima ir karštą vandenį, tad nebereikės boilerio namuose.

·         Montavimo darbais gana paprasti, tačiau juos reikia palikti profesionalams. Tiek įrangai, tiek darbams dažniausiai suteikiama garantija, tad jauskitės ramus, kad įranga veiks sklandžiai, o atsiradus bet kokiems nesklandumams – jie bus greitai ir visiškai nemokamai sutvarkyti.

Jeigu norite pamiršti kūrenimo rūpesčius ir vėsiuoju metų laiku namuose jaustis gerai, džiaugtis ne tik šiltu oru tačiau ir greitai pagaminamu karštu vandeniu – tokiu atveju skatiname susisiekti su specialistais, kurie padės apsispręsti, kuriomis charakteristikomis pasižymintis šilumos siurblys Jums labiausiai tinka. Kadangi įranga tarnaus dešimtimis metų – verta skirti tiek laiko paieškai, tiek investicijai, kuri užtikrins geriausio įrangos pasirinkimą.