Būsto patarimaiPatarimai perkantiems ar parduodantiems būstą

Ar verta imti būsto paskolą?

Turėti būtent jums priklausančius namus ir įgyvendinti visas su jų įkūrimu susijusias svajones, yra visiškai natūralus noras. Tačiau taip pat nesunku pastebėti, kad nemažai daliai žmonių šis noras yra ne taip ir lengvai įgyvendinamas, kadangi neturima reikalingos pinigų sumos. Belieka tik pridurti, kad tuo atveju, jei vistiek norite turėti tik jus priklausančius namus, gali tekti galvoti apie paskolą. Tačiau, ar tikrai verta ją imti? Belieka tik pridurti, kad šį jlausią iš tiesų verta ypač rimtai apsvarstyti. Belieka tik pridurt, kad galima išskirti tam tikrus atvejus, kuomet verta imti paskolą, o kuomet – neverta to daryti. Taigi, apie tokius atvejus ir pakalbėsime plačiau

Kada verta imti būsto paskolą?

Ne paslaptis, kad paskolos suma gali būti ypač įvairi – gali prireikti ir keliolikos, ir net kelių dešimčių tūkstančių. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad kuo mažesnė paskolos suma jums yra reikalinga, tuo labiau verta ją imti, nes bus paprasčiau bei lengviau grąžinti pasiskolintus pinigus. Dar vienas požymis, rodantis, kad jums iš tiesų verta imti paskolą, yra daugiau nei vienas pajamų šaltinis. Jei turite bent kelis pajamų šaltinius, tai jausitės stabiliau bei tvirčiau, o paskolą grąžinti bus lengviau. Taip pat svarbu akcentuoti, kad, jei jus tenkina paskolos grąžinimo sąlygos, tai irgi yra dar vienas požymis, rodantis, kad verta imti paskolą.

Kuomet verčiau neimti būsto paskolos?

Visgi, yra ir ne vienas požymis, kuris rodo, kad būsto paskolos ėmimas yra ne itin geras sprendimas. Taigi, svarbu pasakyti, jei jūsų pajamos nėra itin didelės, tokiu atveju, reikėtų ypač atsakingai apsvarstyti, ar paskolos grąžinimas netaps našta. Tačiau ir tai – dar ne viskas: taip pat svarbu pasakyti, kad jei grąžinimo sąlygos jūsų netenkina, irgi reikėtų ypač atsakingai apsvarstyti šį sprendimą. Daugiau info http://www.auth.lt/paslaugos/paskolos/.