Į ką atkreipti dėmesį, renkantis paklodes?

Sakoma, kad pasirinkus tinkamą paklodę, ramus miegas yra garantuotas. Tuo norime tikėti ir mes, todėl atkreipiame Jūsų dėmesį į kriterijus, kuriuos reikia įvertinti, renkantis šį gaminį.

Paklodės kategorija – kriterijus, dėl kurio būtina apsispręsti pirmiausia

Renkantis paklodes, labai svarbu apsispręsti, kokios kategorijos paklodžių norite. Įprastai visos paklodės yra skirstomos į dvi stambias kategorijas, t. y. tradicines paklodes be gumos bei į paklodes su guma. Abiejų kategorijų paklodės yra kokybiškos, patvarios bei patogios naudoti, tačiau paklodes be gumos labiau mėgsta žmonės, kurie yra „apdovanoti“ ramiu miegu, o štai paklodės su guma vienareikšmiškai yra idealus pasirinkimas žmonėms, kurie sunkiai užmiega, daug vartosi ir taip „sujaukia“ paklodę. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad itin kokybiškų paklodžių su guma asortimentą rasite, sekdami šią nuorodą: https://tavosapnas.lt/katalogas/patalyne/paklodes/paklodes-su-guma/

Audinys – itin svarbus kriterijus, renkantis paklodes

Paklodžių siuvimui yra naudojami įvairūs audiniai kaip, pavyzdžiui, medvilnė, satinas, flanelė, mikrofibra, trikotažas ir pan. Visi šie audiniai pasižymi itin aukšta kokybe, tačiau renkantis paklodę, būtina įvertinti ir kitas audinių savybes, medvilnė, pavyzdžiui, yra itin ilgaamžiška, maloni liesti bei nedirginanti odos, flanelė – minkšta, švelni, pralaidi orui bei drėgmei, satinas – neglamžus, patvarus, minkštas bei vėsinantis, ir t. t. Paklodės audinį specialistai pataria rinktis pagal savo individualius poreikius, įvertinus kiekvieno audinio privalumus.

Paklodės dydis – dar vienas kriterijus, kurį svarbu įvertinti

Renkantis paklodes nepamirškite įvertinti ir dar vieno jų techninio parametro, t. y., jų dydžio. Tiek paklodės su guma, tiek paklodės be gumos būna skirtingų išmatavimų (nuo 150×220 cm iki 240×260 cm), kurių pasirinkimas priklauso nuo Jūsų turimos lovos bei čiužinio matmenų. Pažymėtina, kad tik tinkamo dydžio paklodė garantuos patogumą bei estetiką miegamajame.

Paklodės dizainas – „pagyvina“ ne tik patalynės komplektą, bet ir įneša harmonijos į bendrą miegamojo interjerą

Žinoma, argumentas, kad paklodė yra miegamojo interjero detalė gali skambėti juokingai, tačiau realybė yra būtent tokia. Paklodės be gumos spalvinės gamos prasme yra „turtingesnės“ nei populiariosios paklodės su guma, tačiau ir pastarosios gali būti tiek pastelinių, tiek ryškesnių, drąsesnių spalvų. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad paklodės dizaino bei spalvos pasirinkimui turėtumėte skirti šiek tiek daugiau dėmesio, nes „sužaisdami“ paklodžių spalvomis labai lengvai galėsite atnaujinti visus turimus patalynių komplektus, o dažnai to ir tereikia, kad miegas būtų saldesnis.