Būsto patarimai

Kiemo apželdinimo pavyzdžiai

Jeigu turite jums priklausantį kiemą, tai tokiu atveju, verta akcentuoti, jog tai yra viena geriausių erdvių – juk čia galima tiesiog kokybiškai pailsėti arba vykdyti ypač įvairias veiklas, pavyzdžiui, žaisti sportinius žaidimus, ruošti vakarienę po atviru dangumi ir t.t. Belieka tik pridurti, kad visa tai daryti bus dar maloniau, jei kiemas atrodys estetiškai. Na, o, kad taip ir būtų, reikia pasakyti, jog būtent apželdinimas yra labai svarbus procesas. Taigi, kai tai padaryti? Yra labai daug idėjų, o mes aptarsime kelias iš jų plačiau. 

Ką rinktis, jei norite, kad jūsų kiemas visada stebintų žiedais?

Būtų galima kalbėti labai daug ir ilgai apie tai, siekiant atsakyti į klausimą, koks turi būti estetiškas kiemas, tačiau daugelis sutiks su tuo, kad vienas estetiško kiemo požymių yra kiemas, pilnas įvairių žiedų. Na, o vaizdas bus dar estetiškesnis tuo atveju, jei žiedai bus matomi nuo ankstyvo pavasario iki pat šalnų. Tačiau, ką daryti, kad būtent tokį vaizdą ir užtikrintumėte? Tuomet reikėtų rinktis labai paprastą sprendimą – tiesiog savo kieme pasodinkite tokių augalų, kurių žydėjimo laikotarpis yra labai skirtingas – nuo pavasario iki šalnų. Taip būsite tikri, kad jūsų kieme nuolat žydės bei kvepės nuostabūs žiedai. 

Verta įsirengti ir alpinariumą

Tačiau ir tai – dar ne viskas: taip pat svarbu akcentuoti, kad, jei nenorite, jog jūsų kieme būtų matomi vien tik augalai, verta pagalvoti apie alpinariumo įrengimą. Būtent alpinariumas į jums priklausančią erdvę įneš šiek tiek įvairovės – akmenys suteiks įvairovės, sustiprins laukinės gamtos bei nepavaldumo laikui įspūdį. Tad, turėti estetišką bei patrauklų kiemą yra visiškai nesunku, tereikia įgyvendinti kelis paprastus sprendimus. O daugiau jų bei kitų idėjų rasite http://www.auth.lt/kiemas-ir-aplinka/.