Būsto patarimai

Patarimai, norint susikurti minimalistinį interjerą savo namuose

Ne paslaptis, kad vienas dalykų, kurį reikia apgalvoti kuriant savo namus, yra pasirinktas stilius. Pastarasis gali būti ypač įvairus. Na, o vienas iš pasirinkimų yra minimalizmas. Belieka tik pridurti, kad minimalizmas turi iš tiesų nemažai privalumų. Na, o jeigu ir jūs norite, kad ir pas jus vyrautų minimalizmas interjere, tai reikėtų paisyti šių gairių. 

• Kaip žinia, spalvos yra itin svarbus interjero elementas. Belieka tik pridurti, kad, jei jus domina minimalizmas, tai spalvų neturėtų būti labai daug: reikėtų apsiriboti  vos 3 – 5 spalvomis, jei pavyks jų pasirinkti dar mažiau, puiku. Taip pat reikėtų vengti ir daugiaspalvių tapetų, kilimų ar užuolaidų.

Tekstūrų taip pat turėtų būti kuo mažiau. Jei kuriant kito stiliaus interjerus, siūloma rinktis kuo daugiau įvairių tekstūrų (medžio, stiklo, plastiko, akmens, marmuro, keramikos ir t.t.), tai renkantis minimalistinį stilių reikėtų apsiriboti vos 3 tekstūromis. 

• Tačiau ir tai – dar ne viskas: ne ką mažiau svarbios yra ir daiktų bei baldų, kurie bus interjere, formos. Pavyzdžiui, reikėtų vengti itin įmantrių ir išraiškingų formų baldų ir daiktų. Vietoje to, verčiau rinktis tiesių, paprastų, neįmantrių formų gaminius.

• Kuriant minimalistinio stiliaus namus, labai svarbu laikytis ir dar vienos taisyklės – interjero detalių neturėtų būti labai daug. Taigi, vietoje 4 vazelių rinkitės vieną, o vietoje sienos, nukabintos paveikslais, užteks ir vieno.

Baldų ir daiktų taip pat neturėtų būti itin daug – rinkitės tik tokius gaminius, kurie tikrai jums yra itin reikalingi, atlieka tam tikrą funkciją. jei norite išvengti didelių baldų skaičiaus puikiai tiks daugiafunkciniai baldai. Pavyzdžiui, pufas gali tarnauti ne tik kaip sėdėjimui skirtas baldas, bet ir kaip daiktadėžė. 

Na, o dar daugiau vertingų patarimų bei įžvalgų rasite užsukę į http://www.nelysk.lt/namams/.