Kiemas, terasa

Kada sodinti kardelius?

Nieko keista, kodėl būtent kardeliai daugeliui žmonių yra viena gražiausių gėlių. Būtent šios gėlės stebina itin dideliais bei masyviais žiedais, be to, jie gali būti įvairių spalvų. Tačiau ir tai – dar ne viskas: svarbu akcentuoti, kad būtent kardeliai puikiai tinka įvairioms šventėms. Visgi, taip pat reikėtų pridurti, kad jei šias gėles  panorėsite auginti patys, tai jos taps tikrų tikriausia jūsų sodo puošmena. Tačiau tam, kad jos džiugintų jūsų ir kitų žmonių akis savo nuostabia išvaizda, pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus, susijusius su jų priežiūra. Vienas svarbiausių akcentų – žinoti, kuomet reikia sodinti šias gėlės. Atsakant į ši klausimą, visų pirma, reikia pabrėžti, kad tai yra svogūninės gėlės ir jų sodinimui tinkamiausias laikas yra balandžio pabaiga arba gegužės pradžia. 

Tačiau ir tai – dar ne viskas: svarbu pasakyti, kad, jeigu norite iš tiesų puikaus rezultato, tokiu atveju reikia atkreipti dėmesį ne tik į tai, kada sodinate gėles, bet ir tai, kokią vietą esate joms parinkę. Taigi, atminkite, kad kardelius reikia sodinti saulėtoje vietoje, priešingu atveju, jie augs lėčiau, taip pat gali būti netaisyklingos formos, žiedai gali būti neryškūs. 

Siekiant dar geresnio rezultato, nereikėtų pamiršti ir tręšimo svarbos. Visgi, šios gėlės jūsų akis džiugins tik tada, jeigu žinosite, kada jas reikia tręšti. Na, o tai daryti reikėtų tuomet, kai jau augalas išleidžia trečią lapelį. Tręšimui geriausiai tinka mineralinės trąšos, kurias patogiai ir greitai galite įsigyti internetu. 

Na, ir, žinoma, taip pat nereikia pamiršti, kad kardelių stiebas nėra platus, o šių gėlių aukštis – didelis, todėl būtų geriausia jas sodinti tokioje vietoje, kur jos bus apsaugotos nuo vėjo, kad esant stipriems gūsiams, nebūtų nulaužtos. Daugiau info rasite http://www.idk.lt/kategorija/kiemas-ir-aplinka/sodas-darzas/.