Idėjos ir patarimai ką dovanoti įkurtuvių proga

Įkurtuvės – vienas smagiausių įvykių gyvenime. Smagu ne tik tiems, kurie įsikuria naujuose namuose, bet ir tiems, kurie yra pakviesti į įkurtuvių šventę. Na, o į ją keliauti be dovanų – nevalia. Tad, jei ieškote idėjų, ką dovanoti įkurtuvių proga, šis straipsnis – kaip tik jums.

Jei esate pakviesti į įkurtuvių šventę, tai dar nereiškia, kad namai yra visiškai įrengti – galbūt, ką tik iškeptiems namų šeimininkams vis dar trūksta stilingo paveikslo miegamajame ar jaukaus kilimo svetainėje. Tad tikrai neprašausite pro šalį, nusprendę padovanoti kuponą, interjero detalėms įsigyti.

Gyvas ar dirbtinis augalas visada yra puiki dovana, o ypač tokia proga. Tad, jei ieškote atsakymo į klausimą, ką dovanoti namų įkurtuvių proga, augalas, stilingame vazone, papuoštas dideliu kaspinu, tikrai tiks. Tačiau, prieš tai dar reikėtų įvertinti ir naujųjų šeimininkų pomėgius bei gyvenimo būdą: jei jie daug dirba ar dažnai keliauja, tai geresniu pasirinkimu galėtų tapti dirbtinis augalas, kuris nereikalauja priežiūros. 

Visi nori ne tik turėti namus, bet ir džiaugtis jų jaukumu. Tad, jei jaunųjų šeimininkų svajonė turėti savo namus jau išsipildė, jums belieka tik pasistengti, jog jie būtų kuo jaukesni. Ir tai padaryti – labai lengva – tiesiog įteikite didelį, masyvių bei stilingų žvakių komplektą bei pledų. Galite būti tikri – namai taps dar šiltesni bei jaukesni, o juose leisti laiką bus dar maloniau. 

Rankšluostis – reikalingas kasdien. Tad, jei norisi įteikti praktišką bei naudingą dovaną šeimininkams, stilingų rankšluosčių porelė, gali tapti puikiu sprendimu. Na, o, kad dovana būtų dar šventiškesnė bei įspūdingesnė, pasirūpinkite, kad ant rankšluosčių būtų išsiuvinėti inicialai ar įkurtuvių data. Tad tegul jūsų išrinkta įkurtuvių dovana džiugina šeimininkus, o dar daugiau naudingų idėjų rasite https://laisvalaikis24.lt/category/dovanos/.