Kaip pasigaminti žvakę namuose?

Ne paslaptis, kad žvakės daugeliui iš mūsų asocijuojasi su jaukumu bei šiluma. Na, o tuo atveju, jei žvakę pasigamintume patys, tai jaukumo bus dar daugiau – juk puikiai visi žinome, kad rankų arbo gaminiai yra ypatingi. Gera žinia ta, kad pasigaminti žvakę nėra taip jau ir sudėtinga. Tad jau netrukus pasidalinsime puikiais patarimais, kaip pasigaminti žvakę namuose.

Kaip pasigaminti žvakę?

Žvakių gamybą reikia pradėti nuo to, kad į didesnį indą reikia įstatyti mažesnį bei tokiu būdu pasidaryti garų vonelę. Į mažesnį indą reikia sudėti susmulkintas žvakes ir jas išlydyti. Na, o tuomet pasiimti norimus indelius (galite naudoti stiklinius ar plastikinius), prie jų pritvirtinti knatelį bei supilti išsilydžiusią žvakių masę. Na, ir, viskas, ką bereikia daryti, tai – tik palaukti, kol žvakės sustings.

Jei norite spalvotų ar kvepiančių žvakių

Na, o, jei norisi pasigaminti spalvotų ar kvepiančių žvakių, tokiu atveju, verta atminti, kad tai padaryti irgi nesunku – tereikia atlikti vos vieną žingsnį. Pavyzdžiui, jei norite pasigaminti spalvotų žvakių, į išsilydžiusią žvakių masę tereikia įberti spalvotų vaikiškų kreidelių ar ciberžolės. Na, o, jei norite, kad žvakė kvepėtų, į išsilydžiusią masę įlašinkite kelis lašelius mėgstamo eterinio aliejaus (puikiai tiks levandos, apelsinai, mėtos, vanilė).

Tad, kaip matyti, pasigaminti žvakę namuose, yra nesunku. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad žvakių gamyba yra ne tik atpalaiduojanti veikla, bet ir užtikina, kad pasigaminsite unikalių žvakių, tokių, kokių nerasite jokiame prekybos centre. Be to, tai gali tapti ir puikiu pasirinkimu tuo atveju, jei sau svarbų žmogų norite pradžiuginti pačių pagaminta dovana. Tad puoškite savo namus ir džiuginkite kitus.

Daugiau įdomių įžvalgų rasite http://www.tangopc.lt/kategorija/produktai/.