Namų dekoravimo idėjos

Nebrangūs interjero sprendimai, žavingiems namams

Sveikiname tapus naujo būsto savininku! Kas kartą persikrausčius, labai norisi sukurti jaukią ir kviečiančią namų erdvę, kuri atspindėtų unikalią jūsų asmenybę. Visgi čia labai lengva pradėti išlaidauti, o juk jaukiai jaustis galima panaudojus vos kelis paprastus patarimus, kurie pavers naująjį būstą patraukliais ir patogiais namais, neištuštindami jūsų piniginės.

Pasodinkite kelias kambarines gėles

Vienas iš paprasčiausių ir prieinamiausių būdų, įkvėpti gyvybės savo naujiems namams yra pasisodinti keletą kambarinių augalų. Jie ne tik suteikia žalumos ir natūralaus grožio bet kokio tipo interjere, bet ir valo orą ir kuria ramybės jausmą. Nuo mažai priežiūros reikalaujančių sukulentų iki lapinių paparčių – kiekvienam biudžetui ir įgūdžių lygiui atsiras tinkamas kambarinis augalas. Maža to, dažnai galite rasti nebrangių ar visai nemokamų augalų parduotuvėse, kurios nešykšti akcijų, internete ar net ar net pasiteiravę draugų, kurie galimai turi atliekamų augalų sodinukų.

Dekoras “pasidaryk pats”

Pabandykite būti kūrybingi ir panaudokite savo „pasidaryk pats“ įgūdžius, kurdami unikalius savo namų dekoro akcentus. Nuo rankų darbo meno kūrinių ar pagalvių užvalkalų iki atnaujintų baldų ir net sienų apmušalų – galimybės čia neribotos! Kurdami savo namų dekorą ne tik sutaupysite krūvą pinigų, bet ir suteiksite savo namams nepakartojamo žavesio, kurios nenusipirksite nei vienoje parduotuvėje.

Sendaikčių parduotuvių magija

Nenuvertinkite nebrangių radinių, kurie jūsų laukia sendaikčių parduotuvėse, sendaikčių turguose ar komisuose internete. Nustebtumėte naudotų baldų, dekoro ir namų apyvokos daiktų kokybe ir įvairove, kurią čia galite rasti už tikrai nedidelę kainą. Būkite atviri naujovėms ir nusiteikite, kad galbūt reikės šiek tiek pasikapstyti ir paieškoti kažko tikrai gražaus. Visgi tokios interjero detalės  į namus visada atkeliauja su unikalia istorija, bei atrodo dailiai ir nematytai. Šis patarimas ypač aktualaus jei namus kol kas apstatėte labai kasdieniškais baldais – tokios antikvarinės detalės iš jo gali padaryti tikrai unikalų interjerą!

Pasirinkite PVC grindis

Kai kalbame apie grindų dangą, PVC danga yra prieinamas ir praktiškas sprendimas, negadinantis namų interjero. PVC grindų dangos būna įvairių spalvų, raštų ir tekstūrų, todėl už nedidelę kainą  namuse turėsite parketo, plytelių ar net akmens imitacijos grindis. Jas lengva montuoti ir prižiūrėti, o ne mažiau svarbu ir tai, kad jos yra itin patvarios, atsparios vandeniui ir puikiai tinka beveik visose namų zonose, net virtuvėse ir vonios kambariuose.

Apmąstykite apšvietimą

Teisingai parinktas apšvietimas gali padėti sukurti šiltą ir jaukią atmosferą bet kuriuose namuose. Užuot pradėję rinktis brangius šviestuvus, sutelkite dėmesį į maksimalų natūralios šviesos išnaudojimą, palikdami langus atvirus ir naudodami permatomas užuolaidas arba žaliuzes, leidžiančias prasiskverbti saulės šviesai. Papildykite natūralią šviesą strategiškai išdėstytomis lempomis ir šviestuvais, kad sukurtumėte kelis apšvietimo sluoksnius, kurie dar labiau pakylės jūsų erdvės atmosferą.

Pasitelkus šiek tiek kūrybiškumo ir išradingumo, gražius namus sukurti galima naudojant bet kokio dydžio biudžetą. Belieka nutarti kas namuose svarbiausia jums ir imtis kūrybos!