Kas yra namo fasadas ir kokį jį pasirinkti – tinkuojamą ar ventiliuojamą?

Ne paslaptis, kad namo fasadas yra viena svarbiausių jo dalių. Belieka tik pasakyti, jam turime skirti ypatingą dėmesį, juo labiau, kad šiandien yra labai daug pasirinkimų. Taigi, kaip nuspręsti, koks yra geriausias? Kai kalbama apie fasadus, ypač dažnai  minimas tinkuojamas fasadas ar ventiliuojamas fasadas. Tačiau, kaip suprasti, kuris iš jų yra pats geriausias sprendimas? Kviečiame jus apie tai sužinoti daugiau, tad ir pasirinkti bus kur kas lengviau. 

Ką reikėtų žinoti apie tinkuojamą namo fasadą?

Kalbant apie ši tipo fasadus, visų pirma, reikia akcentuoti, kad iš tam tikrų medžiagų yra suformuojamas tam tikras sluoksnis ir būtent dėl jo, vėliau galima džiaugtis puikiais dalykais – atėjus žiemai, toks būstas išsaugo daugiau šilumos, o atėjus vasarai – tokiuose namuos bus kur kas vėsiau. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad tokios aplinkybės leidžia taupyti pinigus: žiemą – šildymui,  o vasarą – vėdinimui. Taigi, galima daryti išvadą, kad tinkuojamas namo fasadas yra geras sprendimas visiems, kuriuos domina ekonomiškumas bei galimybė sutaupyti. Na, ir, žinoma, taip pat negalima pamiršti, kad tinkuotas namo fasadas atrodo ypač estetiškai. Be to, tinkuojant, galima įgyvendinti ir įvairias kūrybines idėjas, todėl toks sprendimas puikiai tinka ir tiems, kurie nori išskirtinio būsto. 

Ką svarbu žinoti apie ventiliuojamus fasadus?

Kalbant  apie šio tipo fasadus, taip pat labai svarbu pastebėti vieną j savybę – dėmesį atkreipkite į tai, kad ventiliuojamas namo fasadas užtikrina puikią ventiliaciją,  o tai padės apsisaugoti nuo vieno didžiausių namų priešo, tai – pelėsis. Būtent jis gali pažeisti tam tikras namo konstrukcijas ir sukelti nuostolius. Tačiau ir tai – dar ne viskas: kai kurias atvejais pelėsis gali sukelti ir sveikatos problemas. Taip pat skaitykite ir https://interjeras24.lt/category/remontas/.