Finansavimas įsigyjant ofiso patalpas

Norite augti ir plėstis, įsteigdami naują biurą ar padidindami esamą, bet susiduriate su lėšų stygiumi naujoms patalpoms įsigyti? Pasinaudokite galimybe greitai ir paprastai gauti reikiamą finansavimą ofiso patalpoms įsigyti.

Kodėl verta rinktis finansavimą?

Finansavimas iš šalies leidžia išvengti praradimo, kurį galite patirti neturėdami pakankamai lėšų esamuoju momentu. Finansavimas suteikia progą neriboti savęs, nepaleisti atsivėrusių galimybių, o siekti savo tikslo.
Spartus reikiamų lėšų gavimas užtikrina, kad procesai įmonėje nesustos, o augimo galimybėms kelio neužkirs finansų stoka. Galimybė gauti trumpalaikę paskolą greitai ir lanksčiomis sąlygomis atveria visus kelius.

Kaip gauti finansavimą ofiso patalpoms įsigyti?

Norėdami gauti finansavimo pasiūlymą užpildykite paraišką „SME Finance“ svetainėje. Neužtruksite – paraiškos pildymui skirti reikės vos minutę savo laiko. Įvertinus paraišką Jūsų greičiausiai bus paprašyta atsiųsti kelis reikalingus dokumentus, pavyzdžiui, finansines ataskaitas, siekiant įvertinti finansinę Jūsų būklę ir perspektyvas. Atsižvelgiant į nurodytus paraiškoje poreikius ir realius įmonės finansinius duomenis Jums bus pateiktas finansavimo pasiūlymas.
Po sąlygų suderinimo ir sutarties pasirašymo finansavimo lėšos Jūsų sąskaitą pasieks vos per vieną valandą. Tai puikus būdas norint greitai ir paprastai gauti finansavimą ir neriboti savo įmonės plėtros dėl lėšų stygiaus šiuo metu. Jei norite sužinoti, kiek galite skolintis, pasinaudokite https://www.smefinance.lt/verslo-paskolos/ puslapyje esančia patogia skaičiuokle, kuri leis preliminariai įvertinti Jūsų galimybes.

Kodėl rinktis „SME Finance“ finansavimą?

Geriausius nebankinio finansavimo sprendimus verslui siūlanti kompanija finansų rinkoje sėkmingai veikia jau dešimtmetį. Profesionalų komanda, atsakingas ir dėmesingas požiūris į klientus lemia augimą, plėtrą ir sklandžią įmonės veiklą.

„SME Finance“ pasiūlys sparčius sprendimus ir lanksčias sąlygas. Verslo paskolos teikiamos vienerių metų laikotarpiui su turto įkeitimu arba be jo.