Paslaugos namams

Kokios priemonės yra privalomos saugiam darbui statybose?

Kiekvienas iš mūsų pasirenka darbą, su kuriuo siejame savo gyvenimą. Vienų žmonių darbai reikalauja kompiuterinių žinių, kitų fizinio darbo. Vienas iš labiausiai pamėgtų darbų yra statybos, tačiau ar žinome, kokios priemonės joms reikalingos? Jei dar neturite saugos priemonių, tad rekomenduojame įsigyti darbo saugos priemones iš www.atvila.lt.

KĄ PASIRINKTI, JEI NORITE DIRBTI STATYBOSE?

  • Kadangi yra skirtingų statybos rūšių, vienoje iš jų būna dideli garsai, dėl kurių yra sunku susikaupti ir sutelkti dėmesį, nes dažnai ir bendradarbiai ir pats darbuotojas dirba su tais garsais. Pirmiausia, reikalingos apsauginės ausinės nuo garso. Šios ausinės padeda negirdėti pašalinių garsų.
  • Antrasis labai svarbus daiktas – šalmas. Šiais laikais yra šalmų, kurie susieti su ausinėmis, tačiau kartais statybininkams neprireikia ausinių, dėl to yra ir atskiri šalmai. Šalmas dengia statybininko galvą ir saugo nuo nelaimingų atsitikimų. Be šalmo į statybų vietą eiti nėra patartina, nes kartais gali būti nesaugu.
  • Įrankių diržas gali palengvinti statybininko darbą, nes nereikia nešiotis visos dėžės įrankių, o svarbiausi yra visuomet šalia. Žinoma, sunkiausių įrankių šalia nešiotis nepatartina, nes bus sunku judėti.
  • Galima naudoti ir antkelius, kurie kritimo metu gali gelbėti. Žinoma, jie nėra būtini visiems statybininkams, nes kiekvieno darbo specifika skiriasi. Tiems, kurie dirba pavojingomis sąlygomis, tokios apsaugos priemonės yra pravarčios.
  • Kritimo apsaugos komplektas reikalingas tuomet, jei statybininkas dirba ekstremaliomis sąlygomis ir yra rizika jam nukristi. Jis yra būtinas, nes svarbu rūpintis savo saugumu ir nerizikuoti. Parduotuvėse yra daugybė pasirinkimo būdų, gali būti ir visas komplektas arba atskiros virvės, kiekvienas renkasi pagal savo norus.

Žinoma yra ir daugybė kitų komponentų, tokių kaip specialūs batai, apranga, apsauginis skydelis, dezinfekavimo skystis ir kiti. Visas reikalingas priemones galite įsigyti www.atvila.lt elektroninėje parduotuvėje. Šioje parduotuvėje visos prekės yra aukščiausios kokybės, saugios, patogios ir patvarios, taip pat yra ir nuolaidų. Užtikriname saugumą ir gerą kokybę.