Santechnika

Juodos dušo kabinos – dizaino naujovė, kurią išbando vis daugiau žmonių

Natūralu, kad komponuodami vonios kambarį žmonės vertina ne tik funkcionalumą, tačiau ir stilių. Juk būti tokioje aplinkoje, kuri Jums estetiškai labiau patinka – kur kas maloniau bei jaukiau. Suprantama, kad esant tokiai plačiai pasiūlai gali būti sunku rasti tinkamiausią variantą, visgi, tai džiugina, kadangi galite rasti tai, kas atitinka poreikius labiausiai.

Vienas inovatyviausių pasirinkimų yra juodos dušo kabinos “Black Series”, kurios labai mėgstamos dėl unikalaus dizaino. Juodas, tačiau tuo pačiu skaidrus stiklas puikiai atrodo tiek moderniuose, tiek klasikinio stiliaus namuose, tad siūlome rinktis estetiką, kuri tuo pačiu yra tvirta, lengvai prižiūrima ir tarnauja ilgai.

Tiesa, juodos spalvos dušo kabinos yra ne tik labai gražios, tačiau taip pat ir tvirtos, tad jas pasirinkę galite jaustis ramūs dėl kokybės. Kadangi stiklas yra grūdintas – taip užtikrina, kad jis tarnaus ilgai ir jeigu stipriau atsiremsite į stiklą arba vaikas į jį trenks su plastmasiniu žaisiu – jam tikrai nieko nenutiks. Dėl atsparumo neliks net jokių įbrėžimų. Kadangi kabinos pagal poreikius gali būti gaunamos ir pagal individualius užsakymus – rinkitės ne standartą, tačiau tai, kas labiausiai tinka Jūsų patalpoje. Juk kai kuriais atvejais labiausiai tinka tokios, kuris turi gana nestandartinius matmenis.

Žinoma, šios kabinos turi net kelerių metų garantiją, tad siūlome tai įvertinus džiaugtis kokybe bei ilgaamžiškumu. Taip pat nepamirškite, kad dažnas meistras padeda kurį laiką visiškai nemokamai susitvarkyti su bet kokiais kabinos gedimais, tad kreipkitės, jeigu Jums tai yra aktualu.

Skoningos juodos dušo kabinos „Black Series“ yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori, kad vonios patalpa būtų ne tik funkcionali, tačiau ir labai stilinga. Kadangi sienelių pasiūla labai plati – kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka, tad domėkitės ir ieškokite. Galiausiai, pasitarkite su konsultantais, kurie suteiks Jums visą išsamią info ir padės rasti tai, kas ne tik atitinka, tačiau net ir pranoksta poreikius.