Patarimai kaip apsaugoti save ir savo butą nuo blogos energijos

Kai esame pavargę, sunerimę ir nervingi, energiją grobti ir mumis manipuliuoti gana lengva. Tokią slogią savo būseną parnešame ir į namus. Tuomet „suserga“ ne tik kiti šeimos nariai, bet ir geroji namų energija. Tad kaip apsaugoti save ir savo namus nuo blogos energijos?

Jeigu gyvenate bute, be abejonės, Jus supa daugybė kaimynų. Visų jų pažinti neįmanoma. Savaime suprantama, jog blogai jausdamiesi namuose, negalite žinoti iš kur sklinda bloga energija: ar parsinešėte ją iš gatvės, ar tai blogą linkinčių kaimynų energijos grobimo pasekmė. Tuo tarpu, parapsichologai pataria aplinkos apsaugos gerinimą pradėti nuo savęs. Tuomet nuo Jūsų sklindanti stipri gera energija neleis ir į namus prasiskverbti negatyvioms emocijoms.

Kaip žinia, vienas efektyviausių būdų apsisaugoti nuo blogos energijos –  tai nešioti auskarus, kaklo vėrinį ar apyrankę su Jums tinkančiu mineraliniu akmenimi. Jų gali būti įvairiausių: perlas, oniksas, ametistas, smaragdas, rožinis kvarcas, koralas ir daugelis kitų. Tereikia išsirinkti sau tinkamą. Kaip tai padaryti?

Pirmiausia ką galime patarti – neužsiimkite saviveikla. Pasirinkite profesionalų papuošalų su mineraliniais vandenimis kūrėją. Šioje veikloje besispecializuojantys menininkai puikiai išmano kiekvieno mineralo teigiamas savybes ir gali pagaminti papuošalą su tik Jums šiuo gyvenimo momentu tinkančiu mineralu. Verta žinoti, jog tam tikrų akmenų tarpusavyje derinti negalima, todėl profesionalo duoti patarimai, kokius mineralinius akmenis galima dėvėti kartu, gali būti neįkainojamos vertės.

Dar vienas puikus pretekstas įsigyti profesionalaus kūrėjo papuošalą – galimybė pasipuošti vienetiniu ir puošniu aksesuaru. Galėsite būti ramūs, jog kito žmogaus, pasipuošusio tokiu pačiu papuošalu (ypač tai aktualu moterims), tikrai nesutiksite. Todėl,  norėdami sužinoti daugiau kaip apsaugoti save ir savo butą nuo blogos energijos, apsilankykite  https://minimaltouch.lt/kaklo-papuosalai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *