Kaip papuošti namus Kalėdoms?

Net jei namuose nėra didelių žalių užuolaidų, kaip papuošti namus Kalėdoms? Negalima sakyti, kad jūsų namai yra per maži kalėdiniam papuošimui. Šventinę atmosferą galite sukurti kiekvienoje šeimoje, net ir pačioje mažiausioje šeimoje ir mažame jaukiame bute. Tiesa ta, kad galbūt mažesnio būsto puošimas reikalauja daugiau fantazijos, norint paversti savo idėją tinkamą būtent tokiems namams. Išpuoselėtoje ir kruopščiai apgalvotoje aplinkoje laukimas tampa dar malonesnis, tačiau kasmet pranokti save tampa vis sunkiau.

Mažose erdvėse, žmonėms gyvenantiems studijos tipo namuose, dažnai neužtenka vietos tradicinei eglei

Įprastoje svetainės ir virtuvės erdvėje tokia eglė netinka, todėl nusprendžiama išsirinkti gyvą eglutę, įsidėti į dubenį ir pastatyti ant palangės. 40 cm žaliaskarė su minimalistinėmis lemputėmis, sodriai žalios spalvos aukso juostelė neužstoja erdvės, o ji pati tikrai yra puikiai sukurianti kalėdinę atmosferą. Mažesnės vazoninės eglutės ne tik kuria kalėdinę nuotaiką, bet yra aplinkai draugiškas pasirinkimas, kuris skatina sąmoningesnį gyvenimo būdą. Tokias egles siūlantys tiekėjai pasibaigus šventėms dažnai pasirūpina medelių surinkimu, perdirbimu ar atsodinimu. Vaikystėje viskas buvo paprasta – kuo didesnė kalėdinė eglutė, tuo geresnė šventinė nuotaika. Kai eglutę reikia pirkti patiems, svarbi pasidaro kaina, kokybė, spalva, dizainas ir t.t. Pirmas dalykas, kurį reikia nuspręsti: norite tikros ar dirbtinės eglutės? Tikros eglutės nėra brangios ir pardavinėjamos įvairiose miestų vietose. Problema ta, kad jos reikalauja tam tikros priežiūros – jai nuolat reikia vandens, byrančius spyglius reikia reguliariai iššluoti, o pati eglė, jeigu ji nėra pasodinta vazone, tinka tik vienerioms Kalėdoms. Dirbtinės eglutės atrodo puikiai, yra siūlomos įvairių spalvų, su integruotomis lemputėmis bei žaisliukais.

Žmonės turi ne vieną jausmą, todėl puošdami namus Kalėdoms turėtumėte į tai atsižvelgti, ar jums svarbu kvapai, ar spalvos

Dirbtinė eglė yra graži namų puošmena, tačiau ar jums netrūksta jos skleidžiamo kalėdinio kvapo? Tačiau jei eglė tikra, jos kvapas namuose iš tiesų sukuria šventinę aplinką, tiesa? Svarbiausi iš dalies mirksintys žibintai, žalios šakos, raudonos dekoracijos… Šiuo metu labai populiaru pasirinkti tam tikrą spalvų paletę ir jos laikytis. Pernai pirkėjai pamėgo tamsias spalvas, tokias kaip vyšninė, ruda ar net juoda. Nors šiais laikais labai populiarios grynos ir neryškios spalvos, raudona ir žalia niekada neišeis iš mados! Kaip jau minėjome, šventiškiausias ir Kalėdas primenantis yra eglutės kvapas. Tačiau tai gali ne tik sukurti šventinę atmosferą jūsų namuose. Pasirūpinkite, kad ant stalo visada būtų apelsinų ir mandarinų, kad namai būtų pilni šventinės gaivos. Cinamonas taip pat labai populiarus kalėdinių dovanų ingredientas, todėl prieš sutinkant svečius ir artimuosius pravartu išsikepti sausainių ir pyragų. Galite išbandyti ir smilkalus, nes senovėje šie namų kvapai buvo labai svarbi šventės dalis.

Kalėdų pirkiniai gali būti labai apgaulingi. Užėjus į bet kurį prekybos centrą, jus apgaubs raudonos kalėdinės reklamos, šventinė muzika ir akinantis iš lentynų išplėštų prekių asortimentas

Tokia aplinka blaško dėmesį ir neleidžia susikoncentruoti į tai, ko iš tikrųjų reikia. Pavyzdžiui, jei jums reikia eglutės girliandos, kiek laiko tai užtruks, čia tuo pačiu galite rasti ir pačią girliandą. Jei perkate žaislus, rinkitės rinkinius, nes jie pigesni. Kuo anksčiau pradėsite planuoti, tuo lengviau bus laikytis plano. Šiuolaikinės technologijos padės per Kalėdas apsipirkti internetu, todėl jūsų nevargins jokie kamščiai gatvėse, parduotuvių eilės ar dėmesį blaškantys skelbimai. Internete galima rasti visko – nuo ​​šventinių puodelių iki kalėdinių dovanų.