Kodėl neverta pirkti naudotų baldų?

Nors ne taip itin dažnai, bet tikrai pasitaiko situacijų, kada žmonės renkasi pirkti naudotus baldus. Neretai nutinka ir taip, kad žmonės renkasi atiduoti geros būklės, bet panaudotus baldus kitiems žmonėms. Dauguma juos įsigijusių arba pasiėmusių žmonių mąsto, jog gavo itin gerą pasiūlymą – įsigyti naudotą, bet geros būklės baldą už simbolinę kainą arba visai nemokamai. Tačiau, jeigu žiūrėsime į viską iš šalies, galima rasti daugybę argumentų, kuriuos galima pagrįsti gausybe realių pavyzdžių – kodėl gi neverta pirkti naudotų baldų?

Naudoti baldai – katė maiše dėl konstrukcijos būklės

Nors pačią baldo išvaizdą ir bendrą estetinę būklę galima patikrinti skelbimo nuotraukose ir atvykus apžiūrėti, paprastai dėl naudotų baldų niekas nesileidžia į dideles derybas ar nereiškia pretenzijų, ypač, jeigu jie atiduodami. Tačiau gali tikrai būti taip, kad atvykus į vietą pamatysite, jog baldas visiškai neprimena to, ką matėte nuotraukose.

Net ir nuvilianti estetika nėra pagrindinė problema. Tikroji bėda gali slypėti gerokai giliau – baldo viduje. Kadangi tikrai nežinosite, kokiomis sąlygomis baldas buvo laikomas, gali pasitaikyti to, kad viduje esanti mediena – supuvusi, suskilusi, o kiti konstrukciniai elementai taip pat pažeisti. Panaudoto baldo pakeisti nepavyks…

Nieko nežinote apie higieną

Turbūt labiausiai gluminanti nežinomybė perkant naudotus baldus – praėjusių savininkų dėmesys, skirtas baldo higienai. Nenorime atrodyti šališki, tačiau tikrai pasitaiko tokių situacijų, kur žmonės įsigijo naudotą baldą su „nepageidaujamais svečiais“ – blusomis, erkutėmis, pelėsiu ar kitais nemaloniais priedais.

Per porą minučių trunkančią apžiūrą tokių dalykų nepamatysite, o ir apie pačią baldų priežiūrą nieko nesužinosite. Nebus aišku ar jį kažkas valė, plovė, išsiurbdavo ir panašiai. Perkant naują baldą turite garantijas, jog gausite gerą, patogų ir svarbiausia – higienišką prekę.

Galima rasti alternatyvų internete už patrauklią kainą

Jeigu vienintelė priežastis dėl ko mąstote pirkti arba pasiimti naudotus baldus – žema kaina, tai pagalvokite iš naujo. Dabar galime nesunkiai rasti naujų, patogių ir gražių baldų už ganėtinai nedidelę kainą. Minkšti kampai internetu, o taip pat ir kėdės, lovos, sofos, foteliai bei kone visų kitų rūšių baldai parduodami labai patraukliomis kainomis. Svarbu rasti patikimą pardavėją, kur yra didelė ir plati baldų pasiūla. Radus tinkamą parduotuvę bus nesunku išsirinkti patogius bei ilgai tarnausiančius baldus. Geriausia – nereikės visiškai ištuštinti piniginės.

Girgždesiai bei diskomfortas

Parsivežus naudotus baldus namo gali paaiškėti, jog jie visiškai nepatogūs ir kelia kitokių problemų. Bene didžiausias galvos skausmas įsigijus naudotą baldą – pagrindinis jo sudėvėjimo ženklas – girgždesys. Niekam nesinori girdėti įkyrių metalo garsų ar traškesių kiekvieną sykį nors truputį pasitaisius ant sofos ar fotelio.

Pirkdami naują baldą būsite tikri, kad spyruoklės nėra sudėvėtos, konstrukcija tebėra nauja, o pašalinių garsų tikrai nebus. Patogumas ypač svarbus, kada perkate minkštus baldus. Stalui, sekcijai ar spintelei labiau aktualu praktiškumas, tačiau tikrai nesinori sėstis ir gultis ant baldo, kuris, rodos, nesuderinamas su jūsų kūnu.