Lietuviški baldai užsienyje: ar įmanoma jų įsigyti?

Geros kokybės lietuviški baldai yra mėgstami ne tik šalies gyvuotųjų, tačiau taip pat ir kitų pasaulio žmonių, kurie džiaugiasi, kad nemažai lietuviškos produkcijos yra eksportuojama į kitas šalis. Tokiu atveju įsigyti reikalingus baldus tampa ne tik paprasta, tačiau ir pigiau.

Mūsų šalies baldų gamintojai vykdo baldų eksportą į labai įvairias užsienio šalis ir taip gerina ne tik savo paties veiklą, tačiau ir moka didelius mokesčius, kurie – nauda kiekvienam šalies gyventojui.

Lietuviški baldai – dažniausiai no name gaminiai

Lietuviai garsėja kaip labai geri baldų gamintojai, kurie dažniausiai naudoja aukščiausios kokybės žaliavą. Tokius baldus labai mielai perka užsienio kompanijos, kurios dažniausiai suteikia jiems daugiau estetikos ir tuo pačiu „priklijavusios“ savo logotipą sukuria vaizdą, kad jie gaminti jų šalyje. Tačiau Lietuvos baldų eksporto kiekiai yra labai dideli. Tik didžioji jų dalis yra visiškai be jokio vardo. Tai yra – parduodami gaminiai, tačiau ne prekės ženklas. Žinoma, valstybei tai nėra labai naudinga, kadangi eksportas yra susijęs ne tik su didesniais pardavimais, tačiau taip pat ir vardo viešinimu. Tačiau jeigu verslas pasirinko tokią strategiją – tai jo poreikiai.

Baldų daug. Tačiau kurie?

Kadangi baldų eksportas iš Lietuvos džiugina gana dideliais mastais – belieka plačiau pasidomėti, kurie baldų gamintojai konkrečioje šalyje bendradarbiauja su mūsų šalies verslininkais. Dažniausiai tokia informacija yra vieša, tik retas skiria laiko jos paieškoms. Taigi, kad ir kur gyvenate – esame tikri, kad toje šalyje yra lietuvių gamybos baldų. Tik dažniausiai jie paslėpti po tam tikromis etiketėmis, kurios trukdo suvokti, kad namuose turite tikro ąžuolo gaminius, kurie kvepia gimtine.

Nepriklausomai nuo to, kurioje pasaulio šalyje gyvenate – tikėtina, kad net ir joje galite rasti lietuvių gamintojų baldai. Šiuo metu eksporto kiekiai tikrai labai dideli. Jeigu ne pačių baldų, tai bent jau medienos iš kurios baldai yra gaminami – tikrai rasite mūsų šalyje.