KOKIOS DETALĖS GALI PAGRAŽINTI NAMŲ INTERJERĄ?

Siekdami savo namų interjerą padaryti kuo gražesniu, nepamirškite, jog šiame darbe reikia elgtis atsakingai, kad būtų išlaikyta pusiausvyra tarp pasirinktų detalių, tik tada jos nepažeis bendros harmonijos, o jūsų namuose netrūks jaukumo.

Ką namuose garantuoja įvairių stilių derinimas?

Lengviausia būna savo namų aplinką dekoruoti vienu stiliumi, tačiau jei pamėginsite derinti įvairius stilius, tikrai nepasigailėsite, nes savo būste sukursite nepakartojamą aplinką, kuri apibūdins pagrindinius jūsų asmenybės psichologinius bruožus. Dizaino specialistai patvirtina, jog stilių derinimas namams tikrai suteikia nepakartojamo žavesio. Jei šalia vienas kito sustatomi vienodo stiliaus daiktai, jie tarsi susilieja ir praranda estetinę vertę. Jei sumanėte pagražinti namų interjerą detalėmis, kurios, jūsų manymu, atitinka jūsų meninį skonį, pamėginkite jas sudėlioti taip, kad skirtingi jų stiliai, atsidūrę greta, prabiltų stebinančiais akcentais.

Kaip derinti antikvarą su modernu?

Jei virš modernios išvaizdos svetainės stalo su tokiomis pat kėdėmis kabės puošnus krištolinis sietynas, arba šalia ant sienos pakabinsite antikvarinį veidrodį su įmantriais rėmais, atsiradęs kontrastas kalbės pats už save. Jei jūsų kambarys apstatytas antikvariniais baldai, jame kuo puikiausiai pagyvins aplinką šiuolaikinis modernizmo stiliaus paveikslas. Tarpusavyje bendrą kalbą ras aplink apskritą medinį stalą sustatytos modernios aliuminės kėdės. Įrengdami skaitymui skirtą kampelį, nebijokite šalia senovinio krėslo pastatyti nediduką modernišką stalelį.

Kas gali pagyvinti bendrą patalpų interjerą, namams suteikti prabangumo pojūtį?

Jei norite, kad jūsų svetainė su klasikiniais minkštais baldais atrodytų kupina gyvybės ir veržlumo, joje pakabinkite prabangius sietynus. O miegamajame ant staliuko šalia lovos labiausiai tiks klasikinio tipo šviestuvai. Jei namuose netrūksta erdvės, jų apšvietimui galima naudoti ir toršerus. Jūsų namų kambariuose eleganciją ir rafinuotą skonį paryškins veidrodžiai, kuriais papuošite sienas. Jie vizualiai padidins esamą erdvę, kas suteiks namų prabangos įspūdį.

Į bendrą vaizdą nuostabiai įsilietų ir žvakidės, kurios bendrų vakarienių metu joms suteiktų išskirtinę romantišką nuotaiką. Taip pat verta atrasti vietos ir vazoms, kuriose pamerktos kvapnios gėlės skleistų ne tik grožį, bet ir malonius, gaivius, gerųjų jausmų proveržį žadinančius kvapus.