Kokią grindų dangą rinktis?

Nesunku pastebėti, kad grindys yra vienas tų interjero elementų, kuriems keliama ypač daug reikalavimų. Visų pirma, grindys yra puikiai matomos, todėl turi atrodyti estetiškai. Antra, grindis nuolat liečiame kojomis, taigi, turime jaustis komfortiškai. Na, ir, žinoma, svarbu pasakyti, kad grindims taip pat tenka atlaikyti didelę trintį, tad jos turi būti ypač tvirtos. Taigi, kai reikalavimų yra tiek daug, nieko keista, kad kartais būna sunku nuspręsti, ką pasirinkti. Tačiau į šį klausimą surasti atsakymą bus kur kas paprasčiau, jei tik atkreipsite dėmesį į šias įžvalgas. Taigi, kokią grindų dangą rinktis?

Medinės grindys

Vienas iš pasirinkimų yra medinės grindys ir jos tikrai pateisins jūsų lūkesčius, jeigu jums yra svarbi ne tik estetika, bet ir natūralumas bei jaukumas. Tačiau taip pat reikėtų neužmiršti, kad medinės grindys yra pakankamai jautrios įbrėžimams. Visgi, jų tikimybę galėsite sumažinti, jei baldų kojeles apsupsite specialiais padukais.

Vinilinė grindų danga

Visų pirma, svarbu akcentuoti, kad tokia danga yra visiškai atspari vandeniui, todėl tai – puikus pasirinkimas šeimoms, kurios augina mažus vaikus: ne paslaptis, kad mažieji labai dažnai išpila įvairius skysčius, tačiau jie vinilinei grindų dangai tikrai nepakenks. Bet ir tai – ne viskas: taip pat svarbu akcentuoti, kad ši danga yra pagaminta net iš 5 sluoksnių. Taigi, vaikščiojant, negirdimi jokie nepageidautina garsai. Ir vėl tai yra puikus pasirinkimas šeimoms, kurios turi vaikų; užmigdžius mažylius, tikrai neteks vaikščioti ant pirštų galiukų.

Plytelės

Taip pat verta pagalvoti ir apie plyteles. Jos atrodo ypač estetiškai bei yra atsparios aplinkos poveikiui.

Na, o, jei grindų neplanuojate dengti patys, tokiu atveju belieka tik užsukti į http://www.stop-acta.lt/kategorija/statybu-paslaugos/ ir išsirinkti šį darbą galinčius atlikti specialistus