Santechnika

Dušas ar vonia, o gal abu viename?

Maudynės yra labai svarbus kasdieninis procesas. Taigi, kiekvienas norime, kad viskas, kas yra susiję su šiuo procesu, alsuotų patogumu, pateisintų mūsų poreikius ir lūkesčius. Taigi, žmonėms labai dažnai tenka spręsti klausimą, kas geriau – dušas ar vonia? Įvertinkime, kokie yra šių pasirinkimų privalumai.

Kokius privalumus užtikrina dušas?

Ko jau ko, tačiau privalumų tikrai netrūksta. Visų pirma, reikia akcentuoti, kad dušas užims tikrai kur kas mažiau vietos nei vonia, tad idealiai tinka visiems, turintiems nedidelio ploto vonios kambarius. Tačiau ir tai – dar ne viskas: įrengti dušą dažnu atveju kainuoja pigiau. Taip pat svarbu pasakyti, kad maudynės duše yra puikus būdas sunaudoti mažiau vandens, nei renkantis maudynes vonioje. Dušas tai pat yra idealus pasirinkimas visiems, kurie turi judėjimo problemų, pavyzdžiui, vyresnio amžiaus žmonėms (priešingai, nei lipant į vonią, nereikės aukštai kelti kojos). Bet ir tai – dar ne viskas: kadangi maudynių duše metu, yra neapkraunamas stuburas, tai neapkraunama nugaros sritis.

Kokie yra vonios privalumai?

Taigi, kaip matyti, dušas turi iš tiesų labai daug privalumų – nuo galimybės taupyti vandenį iki galimybės išlaikyti tiesų stuburą maudynių metu. Tačiau svarbu pasakyti, kad maudynės vonioje turi ypač didelį pranašumą – juk daugelis žmonių sako, kad maudynės vonioje yra vienas geriausiai atpalaiduojančių dalykų po sunkios darbo dienos. Be to, parinkus tinkamas priemones, maudynės vonioje gali tapti ir odą puoselėjančiu procesu.

Taigi, apibendrinant belieka tik pridurti, kad tiek dušas, tiek vonia turi tam tikrų privalumų. Taigi, jums belieka tik įvertinti, kurie iš šių privalumų jums yra aktualesni ir rinktis dušą arba vonią. Na, o jei norite mėgautis visais šiame tekste išvardintais privalumais, tokiu atveju rinkitės ir dušą, ir vonią.

Na, o čia rasite daugiau idėjų, kaip susikurti jaukius ir jūsų lūkesčius pateisinti galinčius namus http://www.stop-acta.lt/kategorija/santechnika/.