Patarimai perkantiems ar parduodantiems būstą

Kaip sužinoti ar galiu pirkti išsimokėtinai?

Ne paslaptis, kad gyvenime nutinka daug įvairių situacijų. Ir tikrai netrūksta tokių, kuomet tenka padengti neplanuotas išlaidas. Kai tam tikro daikto arba baldo reikia čia ir dabar, tačiau dėl įvairių priežasčių neišgalima sumokėti visos reikiamos pinigų sumos, bene pačiu geriausius sprendimu tampa pirkimas išsimokėtinai. Visgi, ne visais atvejais tai yra įmanoma. Taigi, pirmiausia, kiekvienas žmogus, kuris norėtų įsigyti ką nors išsimokėtinai, turi pasitikrinti, ar jis tai gali padaryti. Tad, klausimas, ar galiu pirkti išsimokėtinai, yra labai aktualus. Taigi, kviečiame sužinoti, kaip galite pasitikrinti, ar jums bus suteikta galimybė įsigyti reikiamą daiktų išsimokėtinai.

Tiesa, prieš pradedant vardinti svarbius akcentus, susijusius su pirkimu išsimokėtinai, reikia pabrėžti, kad patį tiksliausią atsakymą į šį jūsų klausimą gali pateikti jūsų pasirinkta bendrovė, kurios paslaugomis planuojate pasinaudoti. Tačiau taip pat galima išskirti ir tam bendrinius reikalavimus, kuriuos turi atitikti kiekvienas žmogus, norintis įsigyti vieną ar kitą daiktą išsimokėtinai.

Taigi, visų pirma, reikia akcentuoti, kad vienas tokių reikalavimų yra susiję amžiumi. Svarbu pabrėžti, kad žmogus, kuris nori įsigyti daiktą išsimokėtinai, turi būti vyresnis nei 18 metų. Taip pat svarbu akcentuoti, kad toks asmuo turi būti LR pilietis ir turėti LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę (kai kuriais atvejais tinka ir vairuotojo pažymėjimas). Taip pat asmuo turi turėti nuolatines pajamas arba kitaip tariant – 4 mėnesių nepertraukiamą darbo stažą. Bus vertinama ir jūsų kredito istorija – daugiau galimybių įsigyti norimą daiktą išsimokėtinai turi tie asmenys, kurie neturi uždelstų mokėjimų. Na, ir, žinoma, svarbu, kiek kainuoja daiktas, kurį norite įsigyti išsimokėtinai.

Na, o dar daugiau naudingos informacijos apie lizingą, paskolą ir t.t., rasite jei užsukite į http://www.stop-acta.lt/kategorija/paslaugos/paskolos/.