Kiemas, terasa

KAIP APIBŪDINAMOS ŠVIEČIANČIOS DEKORACIJOS?

Šviečiančios dekoracijos labiausiai yra reikalingos šaltuoju ir tamsiuoju metų laiku, nes jos padeda įveikti to laikotarpio depresines nuotaikas. Šviesa yra pats geriausias vaistas nuo jų. Juk neišpasakytai malonu vakare ir naktį stebėti šviesių žiburėlių girliandomis išpuoštus jūsų sodo medžius, namų fasadas. Ši šviesų šventė džiugiai veikia ne tik jus pačius, bet ir praeivius.

Kokios apšvietimo priemonės kada yra reikalingos?

Kiekvienu atskiru atveju yra reikalingos tik jam skirtos apšvietimo priemonės. Pavyzdžiui, jums norisi savo sode surengti giminėms, kaimynams ir draugams smagų pasilinksminimo vakarėlį, tada jums prireiks programuotų šviestuvų, kurie reikalingi šviesos muzikos efektams išgauti.

O jeigu jums reikia prie namų sukurti šventinį apšvietimą solidaus jubiliejaus paminėjimui, tada vakarinis ir naktinis apšvietimas turėtų būti itin ryškus.

Kaip išvengti laidų ir kabelių įrengiant lauko apšvietimą?

Lauke geriausia naudoti iš akumuliatorių energijos maitinamas šviesių lempučių girliandas, nes tada galima išvengti laidų ir kabelių raizgalynės. Idealiai tinka šviestuvai su saulės baterijomis. Jie automatiškai įsijungia tada, kai lauke pradeda kauptis sutemos.

Tokie šviestuvai iš savo vidinių pajėgumų šviečia iki pat aušros. Tiesa, jie nešviečia itin ryškiai, todėl labiausiai tinkami naudoti lauko terasų, takų, gėlynų ir alpinariumų apšvietimui.

Kokios šviečiančios dekoracijos yra skirtos Kalėdų šventėms?

Dabartiniais laikais neįmanoma įsivaizduoti Kalėdų švenčių be dekoratyvinio apšvietimo. Toms šventėms naudojamos smulkių ir stambesnių LED lempučių vienspalvės arba spalvotos girliandos, įspūdingai atrodantys šviečiantys burbulai, Kalėdų laikotarpio personažų šviečiantys neoniniai siluetai ir kitokie gražumai. Šios priemonės tinka lauko erdvių puošybai, o namų viduje galima naudoti žvakių imitacijas, LED užuolaidas, įprastines girliandas.

Kokie yra šviečiančių dekoracijų ypatumai?

Šviečiančios dekoracijos ekonominiu požiūriu yra dėmesio vertas pasirinkimas, nes jas įprastai sudaro LED lemputės, kurios naudoja labai mažai elektros energijos. Be to, esama girliandų ir kitų šviečiančių dekoracijų, kurios yra su įdiegtu automatiniu laikmačiu, kuris apšvietimą išjungia nustatytu laiku, todėl jo savininkas gali būti ramus ir nebijoti, jog gali pamiršti išjungti šias švieseles. O šviečiančių dekoracijų Kalėdoms ir kitoms šventėms ieškokite internetinėje įmonėje: https://blinky.lt/.