Kaip jaukiai įsirengti lauko terasą?

Lauko terasa gali tapti viena jaukiausių vietų pasaulyje. Kaip įsirengti ypač jaukią lauko terasą? Skubame dalintis patarimais.

Jaukiai aplinkai sukurti reikalingi ypač patogūs baldai

Ne paslaptis, kad tarp jaukumas daugeliui iš mūsų siejasi ir su patogumu. Taigi, jei norite susikurti ypač jaukią terasą, svarbu pagalvoti apie patogius baldus. Vienas geriausių pasirinkimų yra sėdmaišiai. Šiandien jau galima rinktis lauko sėdmaišius, kurie puikiai tiks terasai. Verta akcentuoti, kad tokie sėdmaišiai dažniausiai būna užpildyti specialiomis granulėmis, kurios puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno linijų, taigi, yra garantuojamas maksimalus komfortas. Taip pat jaukumo terasai suteiks ir pakabinami krėslai.

Augalai ir dekoracijos – tiesiog būtinos

Jei norite, kad lauko terasa taptų jaukumu alsuojančia erdve, tai būtina rinktis ir įvairius augalus bei dekoracijas. Augalai gali būti patys įvairiausi, kokie jums tik patinka, tačiau reikėtų atsižvelgti ir į tai, kad jei namuose praleidžiate nedaug laiko, tai verčiau pirmenybę teikite tiems augalams, kurie nereikalauja daug priežiūros. Na, o dekoracijos gali būti pačios įvairiausios: pradedant įvairiomis statulėlėmis ir užbaigiant įmantriomis žvakidėmis.

Reikia ir apšvietimo

Na, ir, žinoma, taip pat negalime pamiršti ir apšvietimo. Jis tikrai suteiks jūsų terasai jaukumo, o taip pat atliks ir praktinę funkciją – tamsiuoju paros metu jausitės komfortiškai. Rinkitės labiausiai patinkančius apšvietimo sprendimus: žibintus, žvakės, lempučių girliandas.

Pledai

Leisti laiką terasoje bus ypač jauku ir tuo atveju, jei nepamiršite pledų: išdėliokite juos ant baldų, kad būtų ypač minkšta bei patogu sudėti, o taip pat – turėkite ir dar bent kelis svečiams apsigaubti.

Taigi, terasų statyba ir jaukumo kūrimas – ne tokios jau ir sudėtingos užduotys, tereikia vadovautis šiais patarimais.