Lauko grindų dangos rūšys: kaip išsirinkti?

Jei norime gyventi patogiai bei estetiškai, tai turime pasirūpinti ne tik vidaus, bet ir lauko danga. Šiandien lauko dangų pasirinkimas yra didelis, tad svarbu įvertinti privalumus bei trūkumus – tik tuomet galėsite priimti geriausią sprendimą.

Medinis grindinys

Medinis grindinys yra puikus pasirinkimas tuo atveju, jei jūs norite jaukumo bei natūralumo, taip pat – siekiate būti arčiau gamtos. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kad medinis grindinys nėra labai atsparus aplinkos poveikiui, todėl jį geriausia rinktis tik tose vietose, kur planuojama pastogė. Taip pat galite išbandyti ir dar kelis sprendimus, kad medinis grindinys ilgiau tarnautų: nudažykite jį ar nulakuokite.

Smulkūs akmenukai

Smulkūs akmenukai atrodo labai žavingai ir netgi šiek tiek romantiškai. Be to, šiandien akmenukų pasirinkimas yra ypač didelis (laukia daug įvairių spalvų, dydžių bei formų), todėl lengva įgyvendinti įvairius kūrybinius sumanymus. Taip pat svarbu pasakyti, jog ši danga tarnaus labai ilgai. Tačiau taip pat nereikia pamiršti ir trūkumo: akmenukų danga sukuria nelygų paviršių, todėl juo nebus itin lengvai bei patogu vaikščioti.

Trinkelės

Dar vienas galimas sprendimas yra ir trinkelės. Belieka tik pridurti, kad tai yra ypač geras pasirinkimas, norintiems estetiško vaizdo, o taip pat – siekiantis susikurti tokį paviršių, kuriuo judėti būtų labai patogu. Be to, svarbu pasakyti, kad trinkeles visada yra madingos, puikiai tinka tiek klasikinio, tiek ir modernaus stiliaus aplinkai. Laukia didelė formų ir spalvų įvairovė. Jeigu jus domina tik ilgai tarnauti galintis pasirinkimas, tuomet trinkelės irgi pateisins šį jūsų lūkestį. Na, ir, taip pat svarbu pasakyti, kad kai kuriais būdais trinkelių klojimas yra ypač nesudėtingas, tad pavyks išsiversti ir be specialistų pagalbos.