Būsto patarimaiNamų dekoravimo idėjos

Namų dekoro detalės kurstančios seksualinį gyvenimą

Drąsiai galima sakyti, kad namų dekoras yra viena svarbiausių temų, kadangi tinkamai parinktos detalės gali atnešti labai daug naudos bei padėti siekti tam tikrų tikslų, pavyzdžiui, prišaukti į namus laimę, meilė ar turtus; padėti susikoncentruoti ir siekti aukštų profesinių rezultatų ar netgi pakurstyti seksualinė gyvenimą. Tad būtent apie tai ir pakalbėkime – kaip ir kuo reikėtų dekoruoti savo namuose, kad aistros ugnis juose neužgestų?

Vienas paprasčiausių bei greičiausių sprendimų yra žvakės. Ir tikrai neverta apsiriboti vos viena kuklia žvake: tegul jų būna kuo daugiau ir kuo įvairesnėse namų vietose, pradedant miegamuoju bei vonios kambariu ir užbaigiant valgomuoju bei svetaine, kad visada galėtumėte mėgautis jų teikiama šviesa bei šiluma, kad ir ką beveiktumėte. Ant stilingų ir puošnių padėklų, išdėliokite žvakės (grupelėmis po 4 – 5). Intymumo namuose bus dar daugiau, jei rinksitės raudonos, raudono vyno ar sodrios vyšnių spalvos žvakes. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu nepamiršti, kad žvakės šiandien yra kur kas daugiau nei vien tik šviesą skleidžiantis namų dekoro elementas – jos gali skleisti ir aromatą. O tai – taip pat reikėtų išnaudoti, siekiant sukurti intymią atmosferą namuose: puikiai tiks kvapiosiomis kanangomis, cinamonu, šokoladu, rytietiškai prieskoniais dvelkiančios žvakės.

Paveikslai – svarbi namų interjero dalis. Na, o, jei siekiate sukurti itin intymią atmosferą savo namuose, tokiu atveju, tinkamai parinkti paveikslai padės tai padaryti. Puikiai tiks paveikslai ar reprodukcijos, kuriose atskleidžiamas bei išryškinamas žmogaus kūnas.

Patalynė – dar vienas svarbus elementas, kurio reikėtų paisyti, jei jūsų tikslas pakurstyti seksualinį gyvenimą. Pamirškite medvilninės, įvairiais gėlių ar gyvūnų atvaizdais dekoruotas patalynes. Vietoje jos, rinkitės prabangią šilko ar satino, raudonos ar raudono vyno spalvos patalynę –būsite maloniai nustebinti savo nuotaikos pasikeitimais.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad labai svarbu ne tik dekoruoti savo namus seksualinį gyvenimą kurstančiais elementais, bet ir dėmesingai rūpintis savo seksualine sveikata. Na, o urologijos bei dermatovenerologijos klinika, apie kurią daugiau sužinosite adresu https://www.homosanus.lt/, gali tapti patikimu jūsų partneriu seksualinės gerovės link.