Paslaugos namams

Belaidės apsaugos sistemos su SIM kortelėmis – patikima apsauga už racionalią kainą

Lengvai ir greitai įrengiamos belaidės apsaugos sistemos yra idealus pasirinkimas tada, kai norima patikimos apsaugos sistemos, bet siekiama išvengti su įprastų apsaugos sistemų įdiegimu susijusių remonto darbų bei išlaidų. Be to, šios apsaugos sistemos lengvai gali būti sukomplektuojamos pagal individualius poreikius, norus bei, žinoma, finansines galimybes.

Kodėl verta belaidę apsaugos sistemą susikomplektuoti pačiam?

Ieškant individualių apsaugos sprendimų, verta pamąstyti apie belaidės apsaugos sistemos susikomplektavimą, atsižvelgiant į savo asmeninius poreikius. Vadovaujantis kompetentingų Saugos tarnybos specialistų patarimais bei rekomendacijomis, itin lengvai ir paprastai susikomplektuosite patikimą bei išskirtinai Jums tinkančią belaidę apsaugos sistemą, tinkamą apsaugoti bet kokio tipo objektą, kuriame gali būti net iki 16-os atskirų patalpų. Į tokios belaidės apsaugos sistemos komplektą įeina trys pagrindinės dalys, t. y., pati belaidė sistema (centralė), GPRS siųstuvas su SIM kortele bei vidinė garso sirena. Prie šios sistemos, atsižvelgdami į realius savo poreikius, galite pasirinkti Jums būtinus papildomus apsaugos sistemos komponentus bei reikiamą jų kiekį. Tokie komponentai šiuo atveju yra: belaidžiai magnetiniai langų/durų jutikliai, belaidžiai judesio, vandens bei dūmų jutikliai, belaidė LCD klaviatūra bei lauko garso sirena. Signalizacija su sim kortele (Sim kortelė yra dedama į GPRS, atsakingą už signalų perdavimą), kurią susikomplektuosite patys, į Stebėjimo ir valdymo centrą nuolat perduos signalus. Šie signalai 24/7 bus stebimi, o signalizacijai suveikus, nedelsiant siunčiamas saugos tarnybos greitojo reagavimo ekipažas. Atkreipiame dėmesį į tai, kad saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ Jūsų susikomplektuotą individualią saugos sistemą įrengs nemokamai.

Ar sunku valdyti belaidę apsaugos sistemą?

Valdyti belaidę apsaugos sistemą yra tikrai labai paprasta. Viskas, ko Jums reikės lengvam šios apsaugos sistemos valdymui – tai parsisiųsti į bet kurį savo išmanųjį įrenginį su Android arba iOS operacine sistema mobiliąją programėlę pavadinimu „Būk ramus“, susikurti savo paskyrą bei lengvai ir be jokio vargo valdyti praktiškai visus su belaidės apsaugos sistemos valdymu susijusius procesus: nuotolinis apsaugos sistemos įjungimas bei išjungimas, atsakingų asmenų sąrašo bei kontaktinių telefono numerių keitimas, apsaugos tarnybos ekipažų atšaukimas tais atvejais, kai objekto signalizacija suveikia klaidingai, sąskaitų apmokėjimas ir pan. Pažymėtina, kad komplektuojant belaidę apsaugos sistemą ir įsitraukus vieną iš papildomų priedų, t. y. belaidę LCD klaviatūrą, šią sistemą bus galima valdyti ir klaviatūros pagalba: belaidės apsaugos sistemos įjungimas, konfigūracija, valdymas bei išjungimas.

Ar belaidė apsaugos sistema yra brangus malonumas?

Dažnai klaidingai manoma, kad visos apsaugos paslaugos, įskaitant belaidžių apsaugos sistemų įdiegimą, priežiūrą, greitojo reagavimo ekipažų atvykimus, gavus pavojaus signalą, ir pačias belaides apsaugos sistemas, yra labai brangios, tačiau realybė yra kiek kitokia: šią apsaugos paslaugą galite įsigyti už nedidelį, vos už 21,09 Eur mėnesinį mokestį.

Kokia yra būtina sąlyga belaidžių apsaugos sistemų įrengimui?

Pagrindinė sąlyga, norint įrengti belaidę apsaugos sistemą savo namuose, biure, garaže ar kitoje vietoje, yra ne kas kitas, kaip 220 V elektros maitinimo užtikrinimas. Jeigu ši sąlyga yra tenkinama, praktiškai nėra jokių kliūčių, neleidžiančių Jūsų patalpose, pastate ar teritorijoje įrengti norimą apsaugos sistemą.