Paslaugos namams

Kaip sugrąžinti išblėsusį vyrišką pajėgumą?

Kadangi dalis vyrų daug laiko būna apkrauti sunkiu protiniu ar fiziniu darbu, tai po kurio laiko juos apninka nuolatinis nuovargis, dingsta interesas priešingai lyčiai. O tada yra būtini papildai vyriškumui atstatyti. Juose yra daug reikiamų vitaminų ir mineralų, kurie vėl grąžina prarastas jėgas.

Kokios medžiagos maisto papilduose grąžina vyrams pajėgumą?

Kad maisto papildai teigiamai paveiktų vyriškumą ir padidintų organizme testosterono kiekį, juose turi būti vitaminai B5, B6 ir D. Pastarasis vitaminas  turi įtakos prostatai. Daug vitamino D yra karvės piene, jogurte, avižiniuose dribsniuose, kiaušinių tryniuose, riebioje žuvyje ir apelsinų sultyse.

O cinkas ir selenas prisideda prie vaisingumo ir reprodukcinės kokybės išlaikymo. Cinko taip pat galima rasti kai kuriuose maisto produktuose – dalyje grūdinių kultūrų, austrėse ir jautienoje. Visuose potenciją didinančiuose maisto papilduose yra gana didelė cinko koncentracija.

Kokių taisyklių reikia laikytis vartojant maisto papildus, skirtus potencijai gerinti?

Kad ir labai norėtųsi kuo greičiau susigrąžinti prarastą potenciją, tam skirtus maisto papildus reikia itin atsakingai, griežtai laikantis ant jų pakuotės pateiktų vartojimo taisyklių, vaistininkų ir gydytojų patarimų ir pasiūlymų. Priešingu atveju galima susilaukti nemalonių staigmenų, nes dalis papildų gali netinkamai sąveikauti su vartojamais kitais vaistais ir sukelti pavojingą šalutinį poveikį bendrai sveikatos būklei.

Kokią naudą vyriškam organizmui duoda maisto papilduose esanti amino rūgštis L-Argininas?

Amino rūgštis L-Argininas prisideda prie kraujotakos gerinimo, prisideda prie erekcijos sutrikimo pašalinimo, jis suteikia energijos, kuri gerina lytinę funkciją. Be to, ši medžiaga taip pat yra būtina raumenų masei auginti, kraujo spaudimui reguliuoti, gerai širdies ir kraujagyslių sistemos būklei palaikyti.

Kaip geriausia pirkti maisto papildus, skirtus gerai potencijai palaikyti?

Nebūtina šių maisto papildų ieškoti fizinėse vaistinėse. Vyrai, kurie yra susirūpinę savo seksualine sveikata, visus šiuos gaminius gana patogiai ir greitai gali įsigyti internetinėse parduotuvėse. Jose yra išsamiai pristatomi ir parduodami visi palankiai lytinio gyvenimo kokybę veikiantys afrodiziakai ir maisto papildai, praturtinti visais būtinais vitaminais, augaliniais ekstraktais, mikroelementais ir kitokiomis veikliosiomis medžiagomis. Už prekę atsiskaičius per internetinę bankininkystę, ją pirkėjui į namus pristato siuntų vežėjai.