Patarimai kaip valyti orkaitę nenaudojant chemijos

Jeigu mėgstate namie gamintą maistą, tai turbūt orkaitė yra vienas dažniausiai jūsų naudojamų įrenginių. Visgi, ne paslaptis ir tai, kad maisto gamybos procesas dažnai neįsivaizduojamas ir be maisto likučių ar nesklandumų gamybos metu, o to rezultatas būna nešvari orkaitė. Taigi, labai svarbu palaikyti orkaitės švarą, kad gaminti būtų saugu ir malonu. Norinti natūraliomis priemonėmis būtų efektyvu išvalyti orkaitę, galima rinktis įvairius sprendimus, tačiau ne paslaptis, kad vis daugiau ir daugiau žmonių ieško būdų, kaip išvalyti orkaitę nenaudojant chemijos. Jei ir jūs norite išvalyti šį svarų namų įrenginį be chemijos, tai jus turėtų dominti orkaitės valymas su citrina, orkaitės valymas garais, orkaitės valymas su soda ir kitomis natūraliomis priemonėmis. Na, o mes skubame dalintis patarimais, kad orkaitės valymas būtų lengvesnis.

Orkaitės valymas su citrina

Ne paslaptis, kad citrina ypač praverčia ne tik gaminant patiekalus ar gėrimus, bet ir tvarkant namus. Na, o orkaitės valymas – vienas tų procesų. Belieka tik pridurti, kad valyti orkaitę su citrina, yra iš tiesų labai paprasta. Viskas, ką tereikia padaryti, tai tik – paimti stiklinį kepimo indą, į jį įdėti citrinos griežinėlių, užpilti vandeniu ir pakaitinti orkaitėje. Po kaitinimo, ne tik lengvai pašalinsite riebalus bei susikaupusius nešvarumus, bet ir taip pat galėsite mėgautis ypač gaiviu kvapu.

Orkaitės valymas soda

Soda taip pat padeda išspręsti tam tikras problemas, orkaitės valymas – viena jų. Tereikia pagaminti pastą iš dviejų valgomųjų šaukštų sodos bei trupučio vandens, gerai išmaišyti ir šiuo mišiniu ištrinti orkaitę bei palikti per naktį. Na, o ryte reikia paimti pusę citrinos, užlašinti druskos bei gerai ištrinti orkaitę ir vėliau nuvalyti skudurėliu. Daugiau info rasite http://www.nelysk.lt/namams/buitine-technika/.