Kaip valyti trinkeles kieme?

Ne paslaptis, kad sprendimas turėti nuosavą kiemą, dovanoja labai daug privalumų, tai – erdvė pramogoms, žaidimams, sportui, maisto gaminimui lauke, o taip pat ir įvairių augalų auginimui, daiktų laikymui. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad kartu su šia erdve ateina ne tik privalumai, bet ir atsakomybė – jei turėsite kiemą, tai turėsite juo tinkamai ir pasirūpinti. Belieka tik pastebėti, kad kiemo priežiūra reikalauja ne tiek jau ir mažai laiko bei dėmesio, kadangi apima labai daug įvairių dalykų. Ne išimtis yra ir trinkelių valymas. Taigi, kaip jas valyti? Turime ne vieną patarimą.

• Jeigu ant trinkelių yra dėmių, kurios nenuplauna nei lietus, nei vandens srovė, tokiu atveju reikėtų rinktis specialius valiklius. Visgi, dėmesį verta atkreipti į tai, kad, jei pirmą kartą ruošiatės naudoti valiklį, tai bus geriausia, jei jį visų pirma išbandysite toje vietoje, kuri yra mažiausiai matoma. Ir tik įsitikinus, kad valiklis nekeičia trinkelių spalvos, reikėtų jį naudoti visam plotui.

•Na, o tuo atveju, jei bus naudojamas cheminis valiklis, tuomet reikėtų po panaudojimo plyteles nuplauti vandens srove.

• Kiemo šlavimas – nebrangus, greitas bei patogus būdas palaikyti ne tik švarą bei tvarką kieme, bet ir taip pat užtikrinti patrauklią plytelių išvaizdą. Belieka tik priminti, kad šiam tikslui reikėtų rinktis tvirtų, tačiau minkštų šerių šepetį, kad nepažeistumėte trinkelių paviršiaus.

• Siekiant užtikrinti maksimalią trinkelių švarą, puikiu pasirinkimu tampa slėginis aparatas. Kita vertus, jį pasirinkus, tenka susidurti su kita problema – jei slėginiu aparatu bus naudojamasi itin dažnai, tai ims mažėti užpildo, kuris yra tarp trinkelių, taigi, reikėtų jį papildyti. Tam puikiai tiks paprasčiausias smėlis.

• Atminkite ir tai, kad trinkelių gamintojai paprastai nurodo, kokios valymo priemonės tinka.