Nuosavas verslas – rizikos ir grėsmės

Būtų galima išvardinti daugybę priežasčių, dėl kurių verta pradėti verslą. Tai – galimybė įgyvendinti savo svajones, siekti savo tikslų, o taip pat – kurti darbo vietą sau ir kitiems ir netgi savo darbu keisti pasaulį. Vis dėlto taip pat nesunku pastebėti, kad verslas yra neatsiejamas ir nuo tam tikrų neigiamų dalykų, pavyzdžiui, rizikos bei grėsmių. Tad, kokios rizikos ir grėsmės yra galimos? Apie tai sužinosite jau netrukus.

Teorinių žinių bei praktikos stoka

Vienas neigiamų dalykų, dėl kurių gali kilti ne pačių geriausių pasekmių, yra teorinių žinių bei praktikos stoka. Gera žinia ta, kad šiandien tikrai netrūksta šaltinių, kur galėtumėte įgyti teorinių žinių apie tai, kaip valdyti verslą ir su juo susijusius veiksnius – galite skaityti knygas apie tai, klausyti paskaitų ar seminarų, o taip pat ir rinktis su verslo administravimu susijusias studijas. Na, o tuo atveju, kai kalbame apie praktikos stoką, verta akcentuoti, jog geriausias būdas jos įgyti – nuosavas verslas. Tačiau, jei to anksčiau niekada nedarėte, visada galite pasimokyti iš svetimų klaidų. Tai padarysite klausydamiesi verslą jau turinčių žmonių istorijų.

Lėšų stoka

Įvairios rizikos bei grėsmės taip pat gali kilti ir dėl to, kad verslas neturės pakankamai lėšų. Priklausomai nuo to, kokį verslą pradedama vykdyti, gali būti reikalingas skirtingas kiekis lėšų. Tačiau, jei jų nebus pakankamai, galimos pačios įvairiausios rizikos bei grėsmės: gali tekti pirkti prastesnes žaliavas, o tai turės įtakos gaminamų produktų kokybei; galite būti nepajėgūs pasiūlyti konkurencingą atlyginimą savo darbuotojams, o tai turės įtakos motyvacijos lygiui, darbo kokybei ir t.t.

Norite sužinoti dar daugiau apie verslą ir su juo susijusius procesus? Būtinai užsukite į http://www.nelysk.lt/paslaugos/imoniu-steigimas/.