Santechnika

Ką reikia žinoti prieš perkant fekalinį siurblį?

Be abejonės, šis klausimas yra aktualiausias gyvenantiems toliau nuo miesto, nuosavuose namuose. Įvairių užterštų skysčių siurbimu tenka pasirūpinti patiems. Bet šiandieninė rinka yra pilna įvairiausių prietaisų, padedančių susidoroti su visomis buitinėmis problemomis. Fekalinių siurblių pasirinkimas toks didelis, kad tikrai išsirinksite sau tinkamiausią. Užsukite https://vandens-siurbliai.lt/9-fekaliniai-siurbliai ir įsitikinsite. 

Ką reikėtų žinoti apie fekalinius siurblius?

Net nėra abejonės, jog geriausią patarimą kaip išsirinkti prekę, pateiks prekybos vietoje dirbantys specialistai. Patarimus dabar nesudėtinga gauti ir internetu. Tačiau ir patiems turėti elementares žinias apie perkamą prekę tikrai yra pravartu. 

Pirmiausia reikia įvertinti, koks bus siurbiamų fekalijų ar kitokių skysčių užterštumas, tirštumas ir kietų purvo dalelių kiekis. Nuo to priklauso siurblio galingumas. Savaime aišku, jog labiau užterštoms atliekoms  reikės didesnio galingumo prietaiso.

Svarbu suderinti siurblio galingumo ir taršos iškėlimo aukščio santykį. Jeigu taršos kiekis yra nedidelis ar tiesiog tualetu naudojatės retai, tai daugiau reikėtų atkreipti dėmesį ne į prietaiso galingumą bei našumą, o jo galimas funkcijas, kokybę, prekės ženklą.

Prieš pirkdami fekalijų siurblį atidžiai įvertinkite visus jo techninius parametrus. Gali nutikti taip, jog nusipirksite per daug galingą siurblį ir mokėsite per didelę kainą arba atvirkščiai – siurblys nepajėgs susidoroti su darbo krūviu. Atminkite, jog tai nėra tokie jau pigūs prietaisai, tad sutaupyti keliasdešimt eurų gali atnešti daugiau  žalos negu naudos. 

Patarimai tiems, kurie jau turi įsigiję fekalinius siurblius

Būtina laikas nuo laiko patikrinti ar siurblys nėra užsikimšęs kokiomis nors kietomis dalelėmis ar kitokiomis apnašomis. Jei to neprižiūrėsite gana greitai gali sugesti net pats galingiausias siurblys. Tokia profilaktinė priežiūra apsaugo ir nuo laiko, ir nuo pinigų praradimo. 

Jeigu norite, kad siurblys tarnautų kuo ilgiau, derėtų patikrinti ne tik jo užterštumą, bet ir kaip veikia siurblio plūdė. Tai labai svarbi detalė, nes reguliuoja įjungimo ir išjungimo ciklą. Jeigu skysčio lygis nukrenta žemiau leistinos ribos, o plūdė siurblio vistiek neišjungia, gali atsitikti nelaimė – jis tiesiog perkais.